Kategorie Znamení zvěrokruhu

Článek
Upřímnost podle horoskopu: Tato znamení nikdy nelžou, řeknou vám i krutou pravdu
Upřímnost podle horoskopu: Tato znamení nikdy nelžou, řeknou vám i krutou pravdu I když nás naše mámy učily, že lhát se nemá, pravda někdy dokáže hodně zabolet. Právě proto někdy lžeme, abychom člověka, kterého milujeme, ochránili před bolestí i zlomeným srdcem. Někteří lidé však lhát nikdy nedokážou a vždy druhým řeknou pravdu, ať už je jakákoliv. A to zvlášť, pokud se narodili ve znamení Střelce, Berana či Lva.
Článek
Znamení zvěrokruhu, které v roce 2020 čekají největší životní změny: Býk zaboduje ve všech směrech, Blížence čeká překvapení
Znamení zvěrokruhu, které v roce 2020 čekají největší životní změny: Býk zaboduje ve všech směrech, Blížence čeká překvapení Každý z nás si láme hlavu nad tím, co nového mu rok 2020 přinese. Ať už patříte k lidem, kteří mají rádi klid a stabilitu, anebo se nebráníte změnám, průběh roku 2020 ovlivní také datum, ve kterém jste se narodili. Pokud patříte k následujícím znamením zvěrokruhu, čekají vás letos opravdu velké životní zvraty. A to i když chcete, nebo ne.
Článek
Pánové, těmto ženám se vyhýbejte: Ženy narozené v těchto znamení jsou ty nejhorší manželky
Pánové, těmto ženám se vyhýbejte: Ženy narozené v těchto znamení jsou ty nejhorší manželky Již po celá staletí lidé pozorují hvězdy a astrologie patří k nejstarším vědám. Podle astrologů je možné, že ženy narozené v těchto znamení zvěrokruhu nepatří zrovna k těm nejlepším manželkám. Které to tedy jsou?
Článek
Která znamení zvěrokruhu jsou mistry v pomluvách a kritizování? Niť suchou na vás nenechají Raci a Panny
Která znamení zvěrokruhu jsou mistry v pomluvách a kritizování? Niť suchou na vás nenechají Raci a Panny Opodstatněná kritika, která není podložená emocemi a negativitou, je pro nás velmi užitečná. Pokud k nim dobře přistoupíme, umí nás posunout dál. Najdou se však lidé, kteří na druhých nenechají niť suchou a kteří neustále pomlouvají. Tato jejich vlastnost je dána i znamením zvěrokruhu, ve kterém se narodili. Která znamení v kritizování vynikají?
Článek
Tohle jsou tři ženská znamení zvěrokruhu, která jsou pro muže jako magnet
Tohle jsou tři ženská znamení zvěrokruhu, která jsou pro muže jako magnet Naše znamení zvěrokruhu nás doprovází celým životem a ať už chceme, nebo ne, odráží se na naší povaze i osobnosti více než bychom si kdy mysleli. A právě u žen je tento aspekt ještě více zajímavější, protože přímo úzce souvisí i s jejich přitažlivostí.
Článek
S kým zažijete ten nejlepší sex? V posteli to spolu nejvíc klape těmto hvězdným znamením
S kým zažijete ten nejlepší sex? V posteli to spolu nejvíc klape těmto hvězdným znamením Jestli si chcete opravdu užít, chce to mít po ruce toho správného partnera. Zda si s ním budete po sexuální stránce opravdu rozumět, určuje mimo jiné také vaše hvězdné znamení. Existují totiž dvojice, které mohou v ložnici společně zažít opravdový vítr. Která znamení jsou tedy sexuálně nejkompatibilnější?
Článek
Kolik hodin spánku vám stačí? Odhalí vám to vaše znamení zvěrokruhu
Kolik hodin spánku vám stačí? Odhalí vám to vaše znamení zvěrokruhu Víte, kolik hodin spánku opravdu vaše tělo potřebuje? To vám prozradí vaše znamení. Třeba patříte k ranním ptáčatům, nebo naopak k věčným spáčům, které zvonění budíku doslova vytáčí a nejraději by ho vyhodili z okna.
Článek
Těchto 5 znamení zvěrokruhu mají nejhorší vlastnosti. Nejste mezi nimi i vy?
Těchto 5 znamení zvěrokruhu mají nejhorší vlastnosti. Nejste mezi nimi i vy? Znamení zvěrokruhu, ve kterém se každý z nás narodil, ovlivňuje náš život všemi směry. Určuje naši osobnost a s ní spjaté negativní a pozitivní vlastnosti. Avšak podle astrologů existuje pět znamení zvěrokruhu, u kterých převládají spíše ty špatné. Jaká znamení to tedy jsou?
Článek
Horoskop lásky: Která znamení se k sobě nehodí a jejich partnerský vztah zpravidla dlouho nevydrží?
Horoskop lásky: Která znamení se k sobě nehodí a jejich partnerský vztah zpravidla dlouho nevydrží? Zda vám to s vaším partnerem bude klapat, anebo váš vztah brzy ztroskotá, v jisté míře ovlivňují také hvězdy. Některá znamení zvěrokruhu spolu tvoří naprosto nekompatibilní pár, který má pouze malou šanci na společnou budoucnost. Horoskop lásky nehraje do karet především následujícím nesourodým párům, jejichž partnerský vztah pravděpodobně selže.
(7) Načíst více