Kategorie Ženy

Článek
Pánové, těmto ženám se vyhýbejte: Ženy narozené v těchto znamení jsou ty nejhorší manželky
Pánové, těmto ženám se vyhýbejte: Ženy narozené v těchto znamení jsou ty nejhorší manželky Již po celá staletí lidé pozorují hvězdy a astrologie patří k nejstarším vědám. Podle astrologů je možné, že ženy narozené v těchto znamení zvěrokruhu nepatří zrovna k těm nejlepším manželkám. Které to tedy jsou?
Článek
Tohle jsou tři ženská znamení zvěrokruhu, která jsou pro muže jako magnet
Tohle jsou tři ženská znamení zvěrokruhu, která jsou pro muže jako magnet Naše znamení zvěrokruhu nás doprovází celým životem a ať už chceme, nebo ne, odráží se na naší povaze i osobnosti více než bychom si kdy mysleli. A právě u žen je tento aspekt ještě více zajímavější, protože přímo úzce souvisí i s jejich přitažlivostí.
Článek
Tučná odměna ve Výměně manželek: Víte, kolik rodiny za účast dostanou?
Tučná odměna ve Výměně manželek: Víte, kolik rodiny za účast dostanou? Nováckou reality show Výměna manželek, ve které se na 10 dní vymění ženy v domácnosti a my máme možnost nahlédnout do českých rodin, nemusíme sáhodlouze představovat. Přemýšleli jste ale už někdy nad tím, proč se tyto rodiny do reality show přihlašují? Co je vede k tomu, aby celý národ viděl, jak žijí?
Článek
Dámy, víte, co muži nemají rádi v posteli? Tohle už nikdy nedělejte
Dámy, víte, co muži nemají rádi v posteli? Tohle už nikdy nedělejte Při jednom průzkumu bylo dotázáno několik mužů, co jim nejvíce vadí při a po milování. A my vám dnes odhalíme některé odpovědi. Pokud jste si myslely, že vašeho partnera dokonale znáte a víte, co se mu při milování líbí, možná budete překvapeny.
Článek
Zamilovala jste se do muže, který se narodil v jednom z těchto znamení? Pak máte vyhráno
Zamilovala jste se do muže, který se narodil v jednom z těchto znamení? Pak máte vyhráno Znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili, neovlivňuje pouze naši povahu, ale také partnerské vztahy. Jestliže jste se tedy zamilovala do muže narozeného v jednom z těchto čtyř znamení, můžete jásat. Čeká vás vztah plný vášně, ve kterém se zároveň budete cítit v bezpečí.
Článek
Uhodnete za pouhých 10 sekund, která z žen na obrázku není těhotná? Řešení zvládnou jen ti nejlepší
Uhodnete za pouhých 10 sekund, která z žen na obrázku není těhotná? Řešení zvládnou jen ti nejlepší Máte bystrou mysl a cit pro detail? Pokud ano, nebude vám tato hádanka dělat žádný problém a hravě jí vyřešíte.