Kategorie Žena

Článek
Ve svých 25 letech vážila 320 kilogramů. Nyní je z ní ale krásná žena
Ve svých 25 letech vážila 320 kilogramů. Nyní je z ní ale krásná žena Christina Philips, jako jedna z mnoha, bojovala se svou nadváhou již od dětství a špatné nálady zajídala velkým množstvím jídla. Depresemi trpěla především kvůli hádkám svých rodičů, kteří se dokonce i fyzicky a slovně napadli. Jídlo bylo tedy pro malou Christinu vysvobozením.
Článek
Žena byla přesvědčena, že za dveřmi bytu leží zraněný pes. Chtěla mu pomoct, ale záhy zjistila, že jí jde o život
Žena byla přesvědčena, že za dveřmi bytu leží zraněný pes. Chtěla mu pomoct, ale záhy zjistila, že jí jde o život Když Sharon jednoho dne uviděla u vchodových dveří svého domu ležící zvíře, myslela, že se jedná o psa, který potřebuje její pomoc. Když si však zvíře důkladně prohlédla, zůstala v naprostém šoku – nejednalo se totiž o psa a žena se rázem pochopila, že jí jde o život.
Článek
Žena, která je již 14 let v kómatu, byla znásilněna. Hrůzný čin odhalil až porod dítěte
Žena, která je již 14 let v kómatu, byla znásilněna. Hrůzný čin odhalil až porod dítěte Ženu, která byla 14 let v umělém spánku někdo znásilnil a ona porodila dítě. Nikdo nic netušil, dokud nezačaly porodní bolesti.
Článek
Tato dáma je označována za nejkrásnější babičku na světě. Co myslíte vy?
Tato dáma je označována za nejkrásnější babičku na světě. Co myslíte vy? Yazemeenah Rossi oslavila již své 63. narozeniny a opravdu vypadá velmi dobře. Pravidelně se objevuje na obálkách časopisů po celém světě. Svou kariéru modelky začala až ve svých 30 letech, kdy už mnohé modelky s kariérou končí.
Článek
Z pekla štěstí měla žena, která si koupila starý gauč. V jeho útrobách našla opravdový poklad
Z pekla štěstí měla žena, která si koupila starý gauč. V jeho útrobách našla opravdový poklad Když si žena před 4 lety koupila starý gauč za necelých 500 korun, netušila, jak dobrý obchod to byl. Jako každá správná hospodyňka jej pečlivě čistila a našla zapadlé hodinky. Že jde o vzácnost zjistila později…
Článek
Žena je přesvědčena, že jí Wi-Fi ničí zdraví. Obává se, že zavedení 5G ji určitě zabije
Žena je přesvědčena, že jí Wi-Fi ničí zdraví. Obává se, že zavedení 5G ji určitě zabije Rosi, o které je dnešní článek, se již několik let snaží vyhýbat elektromagnetickému záření. Je totiž přesvědčena, že jí velmi škodí a ohrožuje na životě. Za speciální spacák zaplatila stovky dolarů.
Článek
Co udělají s ženským tělem roky v posilovně? Tato žena se změnila ve zrůdu
Co udělají s ženským tělem roky v posilovně? Tato žena se změnila ve zrůdu Určitě nemáme nic proti posilovnám. Každá žena by se o svou postavu měla starat a návštěva posilovny je jistě jedna z možností. Avšak i zde platí, že nic se nemá přehánět. Mohlo by se vám stát, že vaše tělo bude spíše odpudivé než krásně ženské.
Článek
Tento test osobnosti řekne hodně o vašich vlastnostech: Vidíte na obrázku tvář ženy, nebo dva koně?
Tento test osobnosti řekne hodně o vašich vlastnostech: Vidíte na obrázku tvář ženy, nebo dva koně? Na první pohled jde o zcela nevinný obrázek. Budete ale překvapena tím, co tento jednoduchý test osobnosti řekne o vašich kladných i záporných vlastnostech. Dozvíte se o sobě věci, které byste možná ani nechtěla vědět. Zadívejte se tedy pozorně na obrázek. To, co na něm uvidíte jako první, vystihuje vaši podstatu.