Kategorie Zdraví

Článek
Žena je přesvědčena, že jí Wi-Fi ničí zdraví. Obává se, že zavedení 5G ji určitě zabije
Žena je přesvědčena, že jí Wi-Fi ničí zdraví. Obává se, že zavedení 5G ji určitě zabije Rosi, o které je dnešní článek, se již několik let snaží vyhýbat elektromagnetickému záření. Je totiž přesvědčena, že jí velmi škodí a ohrožuje na životě. Za speciální spacák zaplatila stovky dolarů.
Článek
Máte na zápěstí dvě, tři nebo čtyři čáry? Potom byste o sobě měli vědět následující věci
Máte na zápěstí dvě, tři nebo čtyři čáry? Potom byste o sobě měli vědět následující věci Čtení z ruky je staré jako lidstvo samo. O vaší budoucnosti hodně vypovídají nejen čára srdce, hlavy, života a osudu, které najdete na své dlani. Hodně vám toho řeknou také čáry na zápěstí, kterým se přezdívá náramky. Také tyto čáry mají svůj zvláštní význam. Dokážou vám prozradit, co jste o sobě dosud netušili.
Článek
Spaní na levém boku: Nejzdravější poloha při spánku nejen pro těhotné ženy
Spaní na levém boku: Nejzdravější poloha při spánku nejen pro těhotné ženy Abychom se vyspali do růžova, měli bychom chodit spát před půlnocí, v posteli trávit 6 až 8 hodin a ležet na kvalitní matraci. Co se ale příliš neřeší, je konkrétní poloha při spánku, která však velmi ovlivňuje jeho výslednou kvalitu. V jaké pozici byste tedy měli ležet? Ideálně na levém boku. Prozradíme vám, čím je spaní na levém boku tak zdravé.
Článek
Máte krevní skupinu s negativním Rh faktorem? Zjistěte, jak Rh minus formuje vaši osobnost
Máte krevní skupinu s negativním Rh faktorem? Zjistěte, jak Rh minus formuje vaši osobnost Každý z nás ví, jakou má krevní skupinu. Kromě toho nás rozděluje také Rh faktor. Jsme buď Rh pozitivní, nebo Rh negativní. Pokud máte krevní skupinu Rh negativní, patříte k výjimečným lidem. V evropské populaci má Rh minus pouze 16 procent lidí, v celosvětovém měřítku pak pouze 1 procento. Co všechno o vás tento Rh negativní faktor vypovídá?