Toužíte po krásných a zdravých zubech? Od teď už se zubaře nemusíte bát

Snad každý, koho znám, má strach jít k zubaři. Ani se nedivím, protože i když se léčba za poslední desetiletí opravdu hodně změnila a je mnohem šetrnější k pacientům, přesto je to nepříjemný a bolestivý zážitek.

Nejhorší je, a to mi dáte jistě za pravdu, vrtání zubů. Už jen zvuk vrtačky nahání hrůzu a panický strach. Mnozí raději z čekárny svého zubaře odejdou, zvláště, pokud jejich ošetření může nějaký ten den počkat. Ti méně odvážní se raději k zubařské ordinaci ani nepřiblíží. Pokud je bolí zub a není to už k vydržení, protože hromady léků, slivovice a jiné zaručené metody nezabraly, jdou raději na pohotovost a nechají si bolavý zub vytrhnout. To ale není řešení!

Kazy na zubech prostě jednou za čas máme všichni, ať si čistíme zuby po každém jídle nebo jenom dvakrát za den. Nakonec pokud nechceme přijít o své zuby, musíme navštívit lékaře, překonat strach a také sáhnout hluboko do svých úspor, protože léčba není nijak levná a s rozpočtem rodiny pěkně zamává.

S převratným vynálezem přišla argentinská firma Brix. Vyvinula enzymový gel, který dokáže zubní kaz odstranit. Musí být ale malý, nesmí již zasáhnou celý zub. Gel nanesete na kaz a necháte působit po dobu dvou minut. Poté gel odškrábnete a zub vyplníte nepropustnou hmotou. A to je vše. Na videu uvidíte podrobný postup.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 5. 8. 2019 12:34 Nahlásit obsah