Kategorie Zdraví a krása

Článek
Zbavte se zápachu z bot jednou provždy: Pomůže vám vodka, sůl i mrazák
Zbavte se zápachu z bot jednou provždy: Pomůže vám vodka, sůl i mrazák V létě se nám nohy potí více než v kterémkoliv dalším ročním období. I když si to mnohdy stydíme přiznat, s nadměrným pocením nohou souvisí nepříjemný zápach bot. Tento problém se přitom týká nejen mužů, ale i žen. Abyste se pro příště vyhnuli společenskému faux pas, poradíme vám, jak zápach z bot nadobro odstranit a jak mu předcházet.
Článek
Mentolová pěna na holení pomáhá na spáleniny od slunce: Tvrdí to maminka, jejíž příspěvek je na Facebooku obrovským hitem
Mentolová pěna na holení pomáhá na spáleniny od slunce: Tvrdí to maminka, jejíž příspěvek je na Facebooku obrovským hitem Jistě se vám už několikrát stalo, že jste se na sluníčku velmi bolestivě popálili. Pokud při sobě nemáte gel z aloe vera, tvaroh nebo jogurt, čím dalším můžete tyto spáleniny zmírnit? Využijte nápad jedné americké maminky, která tvrdí, že na spáleniny od slunce pomáhá obyčejná mentolová pěna na holení. Opravdu tomu můžeme věřit?
Článek
Máte krevní skupinu s negativním Rh faktorem? Zjistěte, jak Rh minus formuje vaši osobnost
Máte krevní skupinu s negativním Rh faktorem? Zjistěte, jak Rh minus formuje vaši osobnost Každý z nás ví, jakou má krevní skupinu. Kromě toho nás rozděluje také Rh faktor. Jsme buď Rh pozitivní, nebo Rh negativní. Pokud máte krevní skupinu Rh negativní, patříte k výjimečným lidem. V evropské populaci má Rh minus pouze 16 procent lidí, v celosvětovém měřítku pak pouze 1 procento. Co všechno o vás tento Rh negativní faktor vypovídá?
Článek
Čuráte ve sprše? Nestyďte se za to, močení při sprchování je ekonomické i ekologické
Čuráte ve sprše? Nestyďte se za to, močení při sprchování je ekonomické i ekologické O ženách je známo, že rády dělají víc věcí naráz. Výjimkou není ani čurání při sprchování, o kterém však žádná z žen veřejně nemluví. Musela by se totiž hanbou propadnout do země. Pokud čuráte ve sprše i vy, není důvod, proč byste se za to měla stydět. Neděláte nic špatného, naopak výrazně prospíváte životnímu prostředí.
Článek
Holíte si intimní partie? Neměla byste zapomínat na tyto věci
Holíte si intimní partie? Neměla byste zapomínat na tyto věci Holit, či neholit chloupky v intimní partii? To je věc, kterou řeší nejedna z nás. Ačkoliv dnešní doba je rozhodně pro, příroda naopak velí holítko odložit. Avšak má svá pravidla, na které bychom neměly zapomínat. Pokud se tedy rozhodnete pro hladký klín, myslete na následující věci, které vám práci jen ulehčí, a navíc ochrání vaše zdraví.
Článek
Jednoduchý trik na spálenou pokožku: Do 30 minut bude po bolesti
Jednoduchý trik na spálenou pokožku: Do 30 minut bude po bolesti S příchodem teplého počasí na řadu přichází i opalování. Pro mnoho z nás je hebká a do bronzova opálená pokožka symbolem krásy. Ovšem i v tomto případě má vše svá pravidla a bez opalovacího krému bychom se do opalování neměli v žádném případě pouštět.
Článek
Až zjistíte, co pro vaše tělo a pleť dokážou udělat obyčejné ořechové skořápky, už je nikdy nevyhodíte
Až zjistíte, co pro vaše tělo a pleť dokážou udělat obyčejné ořechové skořápky, už je nikdy nevyhodíte Vždy jsem byla přesvědčena, že zdravé pro nás jsou pouze jádra z vlašských ořechů a skořápky pouhý nepotřebný odpad. Už ale naše babičky dobře věděly, jaká vzácnost skořápky jsou, a proto je pečlivě skladovaly. A čím jsou tedy tak výjimečné?