Kategorie Zdraví a krása

Článek
Kuřecí nugety z fastfoodu skrývají nemilá tajemství: Jejich složení vás překvapí
Kuřecí nugety z fastfoodu skrývají nemilá tajemství: Jejich složení vás překvapí Na kuřecích nugetách si pochutnáváme ve fast foodech, tuto smaženou dobrotu si často z polotovaru připravujeme také doma. Utlouct se po ní můžou hlavně děti. Tyto kuřecí nugety však mají k poctivému domácímu řízku hodně daleko. Jaká tajemství podle německého spotřebitelského časopisu Öko-Test skrývají?
Článek
Spaní na levém boku: Nejzdravější poloha při spánku nejen pro těhotné ženy
Spaní na levém boku: Nejzdravější poloha při spánku nejen pro těhotné ženy Abychom se vyspali do růžova, měli bychom chodit spát před půlnocí, v posteli trávit 6 až 8 hodin a ležet na kvalitní matraci. Co se ale příliš neřeší, je konkrétní poloha při spánku, která však velmi ovlivňuje jeho výslednou kvalitu. V jaké pozici byste tedy měli ležet? Ideálně na levém boku. Prozradíme vám, čím je spaní na levém boku tak zdravé.
Článek
Zbavte se zápachu z bot jednou provždy: Pomůže vám vodka, sůl i mrazák
Zbavte se zápachu z bot jednou provždy: Pomůže vám vodka, sůl i mrazák V létě se nám nohy potí více než v kterémkoliv dalším ročním období. I když si to mnohdy stydíme přiznat, s nadměrným pocením nohou souvisí nepříjemný zápach bot. Tento problém se přitom týká nejen mužů, ale i žen. Abyste se pro příště vyhnuli společenskému faux pas, poradíme vám, jak zápach z bot nadobro odstranit a jak mu předcházet.
Článek
Mentolová pěna na holení pomáhá na spáleniny od slunce: Tvrdí to maminka, jejíž příspěvek je na Facebooku obrovským hitem
Mentolová pěna na holení pomáhá na spáleniny od slunce: Tvrdí to maminka, jejíž příspěvek je na Facebooku obrovským hitem Jistě se vám už několikrát stalo, že jste se na sluníčku velmi bolestivě popálili. Pokud při sobě nemáte gel z aloe vera, tvaroh nebo jogurt, čím dalším můžete tyto spáleniny zmírnit? Využijte nápad jedné americké maminky, která tvrdí, že na spáleniny od slunce pomáhá obyčejná mentolová pěna na holení. Opravdu tomu můžeme věřit?
Článek
Máte krevní skupinu s negativním Rh faktorem? Zjistěte, jak Rh minus formuje vaši osobnost
Máte krevní skupinu s negativním Rh faktorem? Zjistěte, jak Rh minus formuje vaši osobnost Každý z nás ví, jakou má krevní skupinu. Kromě toho nás rozděluje také Rh faktor. Jsme buď Rh pozitivní, nebo Rh negativní. Pokud máte krevní skupinu Rh negativní, patříte k výjimečným lidem. V evropské populaci má Rh minus pouze 16 procent lidí, v celosvětovém měřítku pak pouze 1 procento. Co všechno o vás tento Rh negativní faktor vypovídá?
Článek
Čuráte ve sprše? Nestyďte se za to, močení při sprchování je ekonomické i ekologické
Čuráte ve sprše? Nestyďte se za to, močení při sprchování je ekonomické i ekologické O ženách je známo, že rády dělají víc věcí naráz. Výjimkou není ani čurání při sprchování, o kterém však žádná z žen veřejně nemluví. Musela by se totiž hanbou propadnout do země. Pokud čuráte ve sprše i vy, není důvod, proč byste se za to měla stydět. Neděláte nic špatného, naopak výrazně prospíváte životnímu prostředí.
Článek
Holíte si intimní partie? Neměla byste zapomínat na tyto věci
Holíte si intimní partie? Neměla byste zapomínat na tyto věci Holit, či neholit chloupky v intimní partii? To je věc, kterou řeší nejedna z nás. Ačkoliv dnešní doba je rozhodně pro, příroda naopak velí holítko odložit. Avšak má svá pravidla, na které bychom neměly zapomínat. Pokud se tedy rozhodnete pro hladký klín, myslete na následující věci, které vám práci jen ulehčí, a navíc ochrání vaše zdraví.
Článek
Jednoduchý trik na spálenou pokožku: Do 30 minut bude po bolesti
Jednoduchý trik na spálenou pokožku: Do 30 minut bude po bolesti S příchodem teplého počasí na řadu přichází i opalování. Pro mnoho z nás je hebká a do bronzova opálená pokožka symbolem krásy. Ovšem i v tomto případě má vše svá pravidla a bez opalovacího krému bychom se do opalování neměli v žádném případě pouštět.
(1) Načíst více