Kategorie Zdraví a krása

Článek
Jak dlouho spát: Vypočítejte si svou ideální dobu spánku
Jak dlouho spát: Vypočítejte si svou ideální dobu spánku Jak dlouho jste dnes v noci spali? A kolik hodin jste spánku věnovali předchozí noc? Sledování délky a kvality spánku nemusí být vaší životní prioritou. Je to však cesta, kterou uděláte hodně pro své zdraví. Pokud ovšem nevíte, jak dlouho spát, zkuste si přesnou dobu spánku s ohledem na své potřeby vypočítat.
Článek
Je vaše postel plná roztočů? Řekne vám to jednoduchý test
Je vaše postel plná roztočů? Řekne vám to jednoduchý test Roztoči jsou malá, pouhým okem neviditelná zvířátka. Postel, do které dennodenně uléháme, však s námi mohou sdílet až dva miliony z nich. Jak tedy poznáme, že roztoči jsou i naším problémem, a jakým způsobem je můžeme z naší postele vystěhovat?
Článek
Nenápadný přízrak rakoviny prsu: Když jej rozpoznáte, můžete si zachránit život
Nenápadný přízrak rakoviny prsu: Když jej rozpoznáte, můžete si zachránit život Rakovina prsu - po rakovině děložního čípku nejčastější onemocnění žen. Podle mnohých odborníků vás tělo však může zavčas informovat, že s ním není něco v pořádku. Tato informace, kterou tělo vysílá, vám může včasným zásahem a léčbou zachránit život.
Článek
Krásná a pevná prsa: Žádná operace, pouze osvědčená a zaručená metoda
Krásná a pevná prsa: Žádná operace, pouze osvědčená a zaručená metoda Která žena netouží mít svá prsa krásná a pevná. Je sice možnost plastické operace, ale ono to opravdu není levné, a zvláště maminky po dětech své ušetřené finance raději investují do svých ratolestí. Existuje ovšem velmi jednoduchá a zaručená metoda, jak docílit krásného vzhledu vašich prsou.
Článek
Jak dlouho byste měli spát podle vašeho věku?
Jak dlouho byste měli spát podle vašeho věku? Pro zachování skálopevného zdraví pro dospělé a zajištění toho správného vývinu u dětí naše organismy potřebují dostatek spánku a odpočinku.
Článek
Krásné bílé zuby bez drahých bělících přípravků: Známe levnější a účinnější řešení
Krásné bílé zuby bez drahých bělících přípravků: Známe levnější a účinnější řešení Všichni toužíme po krásném úsměvu a zářivě bílých zubech. Můžeme si koupit drahé bělící přípravky, které ovšem většinou nesplní naše očekávání. Proto pro vás máme jednoduché a mnohem levnější metody, jak dosáhnout kýžených výsledků!
Článek
Kuřecí nugety z fastfoodu skrývají nemilá tajemství: Jejich složení vás překvapí
Kuřecí nugety z fastfoodu skrývají nemilá tajemství: Jejich složení vás překvapí Na kuřecích nugetách si pochutnáváme ve fast foodech, tuto smaženou dobrotu si často z polotovaru připravujeme také doma. Utlouct se po ní můžou hlavně děti. Tyto kuřecí nugety však mají k poctivému domácímu řízku hodně daleko. Jaká tajemství podle německého spotřebitelského časopisu Öko-Test skrývají?
Článek
Spaní na levém boku: Nejzdravější poloha při spánku nejen pro těhotné ženy
Spaní na levém boku: Nejzdravější poloha při spánku nejen pro těhotné ženy Abychom se vyspali do růžova, měli bychom chodit spát před půlnocí, v posteli trávit 6 až 8 hodin a ležet na kvalitní matraci. Co se ale příliš neřeší, je konkrétní poloha při spánku, která však velmi ovlivňuje jeho výslednou kvalitu. V jaké pozici byste tedy měli ležet? Ideálně na levém boku. Prozradíme vám, čím je spaní na levém boku tak zdravé.
(7) Načíst více