Alex ze seriálu Komisař Rex byl jedním z nejpřitažlivějších mužů. Neuvěříte, jak moc se změnil

Alex ze seriálu Komisař Rex byl jedním z nejpřitažlivějších mužů. Neuvěříte, jak moc se změnil Zdroj: alamy.com

Komisař Rex je seriál, kde se v roli policistů a majitelů Rexe, policejního psa, postupně objevili velmi přitažliví herci. Prvním byl Richard Moser, kterého ztvárnil herec Tobias Moretti.

Mnohé ženy a dívky, kterým tento elegán učaroval, oplakaly jeho odchod ze seriálu, když při jednom zásahu zemřel a jeho psí kamarád zůstal sám. S napětím se očekávalo, kdo jej nahradí. 

Tehdy se podařilo tvůrcům seriálu najít opravdu někoho, kdo něžné pohlaví okouzlil snad ještě víc. Byl jím herec Gedeon Burkhard. Jeho ztvárnění komisaře Alexe Brandtnera byl zásah do černého. Všechny divačky ho milovaly. Měl charisma a neuvěřitelný sexappeal.

Zdroj: pinterest.com Samozřejmě tím největším a nejmilovanějším byl skvělý a poslušný vlčák Rex ale jeho páníčci se s ním rádi o přízeň fanoušků dělili.

Zdroj: zimbio.com Tento seriál vznikl v koprodukci Rakouska, Německa a Itálie. Dodnes patří k těm nejoblíbenějším, hlavně pro svou akčnost, tajemnost příběhu, napětí, a hlavně nezapomenutelným kouskům německého vlčáka Rexe.

Dnes je z tehdy 30letého Alexe čerstvý padesátník. Před lety dostával do kolen jak teenagerky, tak zralé ženy. Troufáme si tvrdit, že i po 20 letech tomu nebude jinak. Stále má svou přitažlivost a šarm. Nemyslíte?

Autor:
Publikováno: 31. 7. 2019 14:33 Nahlásit obsah