Kategorie Zábava

Článek
Jste dobrý řidič? Pokud ano, vyřešit tuto hádanku pro vás bude hračka
Jste dobrý řidič? Pokud ano, vyřešit tuto hádanku pro vás bude hračka Situace, která je na obrázku může potkat každého, ovšem jen ti opravdu zkušení a dobří řidiči si s ní dokážou hravě poradit. Patříte k nim i vy?
Článek
Tato hádanka prověří vaši bystrou mysl: Jak vyřešíte tuto zapeklitou situaci?
Tato hádanka prověří vaši bystrou mysl: Jak vyřešíte tuto zapeklitou situaci? Dnes pro vás máme opravdu tvrdý oříšek k rozlousknutí. Tato hádanka prověří vaši představivost a smysl pro řešení krizových situací. 
Článek
Hádanka pro opravdu chytré hlavičky: Která z žen je matkou dívenky?
Hádanka pro opravdu chytré hlavičky: Která z žen je matkou dívenky? Pokud rádi řešíte hádanky a vaší předností je logické uvažování, je tato hádanka právě pro vás. Každý člověk by měl čas od času trochu potrápit své mozkové závity, a tak si udržovat bystrou mysl. Tak pokud jste připraveni, jdeme na to!
Článek
Berta ze seriálu Dva a půl chlapa se léty změnila k nepoznání. Podívejte se, jak vypadal dřív
Berta ze seriálu Dva a půl chlapa se léty změnila k nepoznání. Podívejte se, jak vypadal dřív Kdo by neznal seriál Dva a půl chlapa a vždy prostořekou hospodyni Bertu. Její představitelka Conchata Ferrell vypadala v mládí opravdu neskutečně krásně.
Článek
Tučná odměna ve Výměně manželek: Víte, kolik rodiny za účast dostanou?
Tučná odměna ve Výměně manželek: Víte, kolik rodiny za účast dostanou? Nováckou reality show Výměna manželek, ve které se na 10 dní vymění ženy v domácnosti a my máme možnost nahlédnout do českých rodin, nemusíme sáhodlouze představovat. Přemýšleli jste ale už někdy nad tím, proč se tyto rodiny do reality show přihlašují? Co je vede k tomu, aby celý národ viděl, jak žijí?
(15) Načíst více