Kategorie Zábava

Článek
Tučná odměna ve Výměně manželek: Víte, kolik rodiny za účast dostanou?
Tučná odměna ve Výměně manželek: Víte, kolik rodiny za účast dostanou? Nováckou reality show Výměna manželek, ve které se na 10 dní vymění ženy v domácnosti a my máme možnost nahlédnout do českých rodin, nemusíme sáhodlouze představovat. Přemýšleli jste ale už někdy nad tím, proč se tyto rodiny do reality show přihlašují? Co je vede k tomu, aby celý národ viděl, jak žijí?
Článek
Nejtrapnější fotka ze svatby. Podívejte se na ženu, která úplně zastínila nevěstu
Nejtrapnější fotka ze svatby. Podívejte se na ženu, která úplně zastínila nevěstu Každá nevěsta chce mít na svůj nejkrásnější den v životě trvalé vzpomínky v podobě fotografií. Jednu takovou chtěla mít i nevěsta na této fotce.
Článek
Víte, k čemu slouží malá kapsička na džínách? Její původní účel vás překvapí
Víte, k čemu slouží malá kapsička na džínách? Její původní účel vás překvapí Když si pořádně prohlédněte své džíny, nad přední pravou velkou kapsou najdete všitou malou kapsičku, která by tam vůbec nemusela být. Je tak malá, že se do ní až na pár drobných vůbec nic nevejde. I když vám dnes tento prvek přijde zbytečný, v minulosti měl velmi důležitý účel. Odhadnete, k čemu mohla kapsička sloužit?
Článek
Alex ze seriálu Komisař Rex byl jedním z nejpřitažlivějších mužů. Neuvěříte, jak moc se změnil
Alex ze seriálu Komisař Rex byl jedním z nejpřitažlivějších mužů. Neuvěříte, jak moc se změnil Komisař Rex je seriál, kde se v roli policistů a majitelů Rexe, policejního psa, postupně objevili velmi přitažliví herci. Prvním byl Richard Moser, kterého ztvárnil herec Tobias Moretti.
Článek
Japonci a jejich podivné vynálezy. Čím vším se nám snaží usnadnit život?
Japonci a jejich podivné vynálezy. Čím vším se nám snaží usnadnit život? Japonsko je zemí, která se rozhodně nebojí nových vynálezů a inovací. Je to země s jednou z nejsilnějších ekonomik světa a její vynálezci neustále přemýšlí, čím by mohli lidem usnadnit a zefektivnit život. Ačkoliv jsou některé jejich nápady naprosto geniální, které si bezpochyby zaslouží nálepku „ujeté“.
Článek
Mladý muž ukázal, jak se vysvobodit, když máte ruce spoutané svazovačem kabelů
Mladý muž ukázal, jak se vysvobodit, když máte ruce spoutané svazovačem kabelů Nikdy nevíte, kdy se dostanete do úzkých, proto byste měli znát následující trik. Jde totiž o jediný způsob, díky kterému osvobodíte své spoutané ruce z plastového svazovače kabelů. Návod na vysvobození rukou sdílel na YouTube mladý muž, který ostatním ukázal geniální způsob, který vám může zachránit život.
Článek
Fotky jako důkaz: Neuvěříte, že tyto absurdní věci byly v minulosti naprosto normální
Fotky jako důkaz: Neuvěříte, že tyto absurdní věci byly v minulosti naprosto normální Masážní přístroj na prsa, narovnávání vlasů klasickou žehličkou na prádlo, lék proti bolesti zubů obsahující kokain nebo malé dítě v reklamě na cigarety. Přijde vám tohle všechno normální, nebo postavené na hlavu? Ještě před pár desítkami let šlo o zcela běžné věci, nad kterými se nikdo nepodivoval. Předkládáme fotky jako důkaz.
Článek
Máte mysl a postřeh opravdového génia? Tak označte toho největšího hlupáka
Máte mysl a postřeh opravdového génia? Tak označte toho největšího hlupáka Jste přesvědčeni, že si dokážete poradit v každé situaci, umíte logicky uvažovat a používat zdravý rozum? Tak přesně pro vás je určen tento test.
(7) Načíst více