Sima

Administrátorka

Autorovy příspěvky (141)

Článek
Patříte k vzácným lidem? Objevte své povahové vlastnosti
Patříte k vzácným lidem? Objevte své povahové vlastnosti Podle světově uznávaného vědce Carla Junga, který se věnuje zkoumání osobnosti člověka a jeho vnímání okolí, jsou ti nejvzácnější lidé introvertní, intuitivní, citlivý a soudní zároveň.
Článek
Mladík zveřejnil fotku se svou přítelkyní. Posuďte, zda to byla dobrá volba
Mladík zveřejnil fotku se svou přítelkyní. Posuďte, zda to byla dobrá volba Tato fotka havajského modela Jay Alvarreze a jeho přítelkyně, italské modelky Valentiny Fradegada, vyvolala spoustu vášnivých dohadů, zda bylo vhodné fotku umístit na sociální síť. A proč taková debata kvůli jedné fotce?
Článek
Máte na zápěstí dvě, tři nebo čtyři čáry? Potom byste o sobě měli vědět následující věci
Máte na zápěstí dvě, tři nebo čtyři čáry? Potom byste o sobě měli vědět následující věci Čtení z ruky je staré jako lidstvo samo. O vaší budoucnosti hodně vypovídají nejen čára srdce, hlavy, života a osudu, které najdete na své dlani. Hodně vám toho řeknou také čáry na zápěstí, kterým se přezdívá náramky. Také tyto čáry mají svůj zvláštní význam. Dokážou vám prozradit, co jste o sobě dosud netušili.
Článek
Slovenští rodiče sdíleli nesmyslný požadavek jedné mateřské školky: Každé dítě má dle seznamu pomůcek přinést 100 kusů plastových kelímků
Slovenští rodiče sdíleli nesmyslný požadavek jedné mateřské školky: Každé dítě má dle seznamu pomůcek přinést 100 kusů plastových kelímků Máte doma dítě školou nebo školkou povinné? Potom jste začátkem školního roku jistě obdrželi seznam pomůcek, které si má vaše dítě přinést z domova. Na tomto seznamu často figurují pastelky, lepidlo či papírové kapesníčky. Do jedné slovenské školky si však každé dítě má přibrat i 100 kusů plastových kelímků. Co na tento zvláštní požadavek říkáte?
Článek
Titanic nepotopil náraz do ledovce: Důvod byl po mnoha letech odhalen
Titanic nepotopil náraz do ledovce: Důvod byl po mnoha letech odhalen Snad není nikdo, kdo by neznal tragický osud největší chlouby stavitelů lodí - nepotopitelný Titanic. I po letech při vyslovení jména lodi si každý vybaví neskutečné množství mrtvých pasažérů. Opravdu za potopením lodi mohl náraz do obrovského ledovce? Bylo odhaleno, že pravda je úplně jiná.
(135) Načíst více