Sima

Administrátorka

Autorovy příspěvky (187)

Článek
Tato dáma je označována za nejkrásnější babičku na světě. Co myslíte vy?
Tato dáma je označována za nejkrásnější babičku na světě. Co myslíte vy? Yazemeenah Rossi oslavila již své 63. narozeniny a opravdu vypadá velmi dobře. Pravidelně se objevuje na obálkách časopisů po celém světě. Svou kariéru modelky začala až ve svých 30 letech, kdy už mnohé modelky s kariérou končí.
Článek
Týraný chlapec v zoufalství vyskočil z okna. Pád z devátého patra nepřežil
Týraný chlapec v zoufalství vyskočil z okna. Pád z devátého patra nepřežil Týrání dětí bohužel není v dnešní době nic neobvyklého a vinou nevšímavosti a lhostejnosti okolí nezřídka končí tragédií - tak tomu byl i v tomto příběhu. Rodiče svého malého chlapce několik let týrali. Násilí bylo pácháno na dítěti každý den. Nikdo ze sousedů však nic na záchranu chlapce neudělal, i když o tom všichni věděli…
Článek
Krásná a pevná prsa: Žádná operace, pouze osvědčená a zaručená metoda
Krásná a pevná prsa: Žádná operace, pouze osvědčená a zaručená metoda Která žena netouží mít svá prsa krásná a pevná. Je sice možnost plastické operace, ale ono to opravdu není levné, a zvláště maminky po dětech své ušetřené finance raději investují do svých ratolestí. Existuje ovšem velmi jednoduchá a zaručená metoda, jak docílit krásného vzhledu vašich prsou.
Článek
Pár, který nemohl mít děti, ukázal snímek z ultrazvuku. Objevilo se na něm něco neuvěřitelného
Pár, který nemohl mít děti, ukázal snímek z ultrazvuku. Objevilo se na něm něco neuvěřitelného Britainy Clarkové a jejímu příteli Jamesnu Grouveli lékaři dlouhá léta říkali, že bohužel kvůli endometrióze, kterou Britainy trpěla, nikdy nebudou moci mít společné děti. Jenže jak už to v životě bývá, občas se stanou nevysvětlitelné, avšak nádherné věci.
Článek
Dvě nevěsty a jeden ženich: Neobvyklá svatba vás dojme k slzám
Dvě nevěsty a jeden ženich: Neobvyklá svatba vás dojme k slzám Toto je příběh svatby dvou nevěst a jednoho ženicha. Zdá se vám to nesmyslné? Přesně to se ovšem stalo…
(181) Načíst více