Kategorie Týrání

Článek
Vlastní rodiče týrali svou novorozenou holčičku. Čekal je však tvrdý trest
Vlastní rodiče týrali svou novorozenou holčičku. Čekal je však tvrdý trest Tato hrůzná tragédie se stala u našich sousedů v Polsku. Otec svou novorozenou dceru škrtil, fyzicky týral a matka, která všemu přihlížela, nebyla o nic lepší. I ona sama se na týrání dítěte podílela.
Článek
Týraný chlapec v zoufalství vyskočil z okna. Pád z devátého patra nepřežil
Týraný chlapec v zoufalství vyskočil z okna. Pád z devátého patra nepřežil Týrání dětí bohužel není v dnešní době nic neobvyklého a vinou nevšímavosti a lhostejnosti okolí nezřídka končí tragédií - tak tomu byl i v tomto příběhu. Rodiče svého malého chlapce několik let týrali. Násilí bylo pácháno na dítěti každý den. Nikdo ze sousedů však nic na záchranu chlapce neudělal, i když o tom všichni věděli…
Článek
Tragický osud dívenky z Osvětimi otřásl internetem. To, co jí dozorkyně prováděly, nemělo obdoby…
Tragický osud dívenky z Osvětimi otřásl internetem. To, co jí dozorkyně prováděly, nemělo obdoby… Když se řekne Osvětim, okamžitě se každému vybaví koncentrační tábor, ve kterém se děly doslova hrůznosti. V tomto koncentračním a vyhlazovacím táboře zemřelo více než milion lidí především židovské rasy. Bohužel zde umíraly také děti a jedním z nich byla Czesława Kwoka. Proč bude tento článek právě o této dívence?
Článek
Stopařka zažila horor: Muž ji unesl a 7 let ji držel v rakvi pod postelí
Stopařka zažila horor: Muž ji unesl a 7 let ji držel v rakvi pod postelí Že stopování je nebezpečné, zvláště pro mladou dívku, ví snad každý, přesto spousta mladých žen riskuje svůj život. O tom se mohla přesvědčit i tato slečna, kterou řidič unesl a zavřel do rakve.