Kategorie Těhotenství

Článek
Pár, který nemohl mít děti, ukázal snímek z ultrazvuku. Objevilo se na něm něco neuvěřitelného
Pár, který nemohl mít děti, ukázal snímek z ultrazvuku. Objevilo se na něm něco neuvěřitelného Britainy Clarkové a jejímu příteli Jamesnu Grouveli lékaři dlouhá léta říkali, že bohužel kvůli endometrióze, kterou Britainy trpěla, nikdy nebudou moci mít společné děti. Jenže jak už to v životě bývá, občas se stanou nevysvětlitelné, avšak nádherné věci.
Článek
Nečekané těhotenství a tvář anděla na ultrazvuku: Mladý pár, který si myslel, že je neplodný, zažil dvojí překvapení
Nečekané těhotenství a tvář anděla na ultrazvuku: Mladý pár, který si myslel, že je neplodný, zažil dvojí překvapení Nastávající mámy a tátové se nemohou dočkat toho, až své vytoužené dítě spatří poprvé na ultrazvukovém vyšetření. Právě z tohoto vyšetření si rodiče odnášejí také ultrazvukový snímek svého miminka. Někdy je však může čekat opravdové překvapení. Své o tom ví mladý britský pár, který na ultrazvuku spatřil tvář anděla.
Článek
Spaní na levém boku: Nejzdravější poloha při spánku nejen pro těhotné ženy
Spaní na levém boku: Nejzdravější poloha při spánku nejen pro těhotné ženy Abychom se vyspali do růžova, měli bychom chodit spát před půlnocí, v posteli trávit 6 až 8 hodin a ležet na kvalitní matraci. Co se ale příliš neřeší, je konkrétní poloha při spánku, která však velmi ovlivňuje jeho výslednou kvalitu. V jaké pozici byste tedy měli ležet? Ideálně na levém boku. Prozradíme vám, čím je spaní na levém boku tak zdravé.
Článek
Uhodnete za pouhých 10 sekund, která z žen na obrázku není těhotná? Řešení zvládnou jen ti nejlepší
Uhodnete za pouhých 10 sekund, která z žen na obrázku není těhotná? Řešení zvládnou jen ti nejlepší Máte bystrou mysl a cit pro detail? Pokud ano, nebude vám tato hádanka dělat žádný problém a hravě jí vyřešíte.