Kategorie Těhotenství

Článek
Nečekané těhotenství a tvář anděla na ultrazvuku: Mladý pár, který si myslel, že je neplodný, zažil dvojí překvapení
Nečekané těhotenství a tvář anděla na ultrazvuku: Mladý pár, který si myslel, že je neplodný, zažil dvojí překvapení Nastávající mámy a tátové se nemohou dočkat toho, až své vytoužené dítě spatří poprvé na ultrazvukovém vyšetření. Právě z tohoto vyšetření si rodiče odnášejí také ultrazvukový snímek svého miminka. Někdy je však může čekat opravdové překvapení. Své o tom ví mladý britský pár, který na ultrazvuku spatřil tvář anděla.
Článek
Mladý pár adoptoval 8měsíční dvojčátka. Jen den poté je však vrátili
Mladý pár adoptoval 8měsíční dvojčátka. Jen den poté je však vrátili Problémy s početím má v České republice až pětina párů. Jinak tomu bohužel není ani v jiných státech po celém světě. Naštěstí pro ty, kteří neměli to štěstí stát se biologickými rodiči, existuje možnost adopce. Pro tuto variantu se rozhodl i mladý pár z Anglie.
Článek
Spaní na levém boku: Nejzdravější poloha při spánku nejen pro těhotné ženy
Spaní na levém boku: Nejzdravější poloha při spánku nejen pro těhotné ženy Abychom se vyspali do růžova, měli bychom chodit spát před půlnocí, v posteli trávit 6 až 8 hodin a ležet na kvalitní matraci. Co se ale příliš neřeší, je konkrétní poloha při spánku, která však velmi ovlivňuje jeho výslednou kvalitu. V jaké pozici byste tedy měli ležet? Ideálně na levém boku. Prozradíme vám, čím je spaní na levém boku tak zdravé.
Článek
Uhodnete za pouhých 10 sekund, která z žen na obrázku není těhotná? Řešení zvládnou jen ti nejlepší
Uhodnete za pouhých 10 sekund, která z žen na obrázku není těhotná? Řešení zvládnou jen ti nejlepší Máte bystrou mysl a cit pro detail? Pokud ano, nebude vám tato hádanka dělat žádný problém a hravě jí vyřešíte.