Kategorie Spánek

Článek
Jak dlouho spát: Vypočítejte si svou ideální dobu spánku
Jak dlouho spát: Vypočítejte si svou ideální dobu spánku Jak dlouho jste dnes v noci spali? A kolik hodin jste spánku věnovali předchozí noc? Sledování délky a kvality spánku nemusí být vaší životní prioritou. Je to však cesta, kterou uděláte hodně pro své zdraví. Pokud ovšem nevíte, jak dlouho spát, zkuste si přesnou dobu spánku s ohledem na své potřeby vypočítat.
Článek
Je vaše postel plná roztočů? Řekne vám to jednoduchý test
Je vaše postel plná roztočů? Řekne vám to jednoduchý test Roztoči jsou malá, pouhým okem neviditelná zvířátka. Postel, do které dennodenně uléháme, však s námi mohou sdílet až dva miliony z nich. Jak tedy poznáme, že roztoči jsou i naším problémem, a jakým způsobem je můžeme z naší postele vystěhovat?
Článek
Jak dlouho byste měli spát podle vašeho věku?
Jak dlouho byste měli spát podle vašeho věku? Pro zachování skálopevného zdraví pro dospělé a zajištění toho správného vývinu u dětí naše organismy potřebují dostatek spánku a odpočinku.
Článek
Kolik hodin spánku vám stačí? Odhalí vám to vaše znamení zvěrokruhu
Kolik hodin spánku vám stačí? Odhalí vám to vaše znamení zvěrokruhu Víte, kolik hodin spánku opravdu vaše tělo potřebuje? To vám prozradí vaše znamení. Třeba patříte k ranním ptáčatům, nebo naopak k věčným spáčům, které zvonění budíku doslova vytáčí a nejraději by ho vyhodili z okna.
Článek
Velmi jednoduchá past na komáry. Dopřejte si klidnou a nerušenou noc
Velmi jednoduchá past na komáry. Dopřejte si klidnou a nerušenou noc Všichni víme, jaké to je, když si v letních horkých nocích otevřete okno. Těšíte se na klidný odpočinek, ale ouvej. Nekonečné bzučení komárů, kteří vůbec nechápou, že ráno musíte vstávat do práce a chcete se vyspat. Máme pro vás ale skvělé řešení, jak tuto situaci vyřešit - jednoduchou past na komáry a do 5 minut můžete klidně spát.