Kategorie Smrt

Článek
Týraný chlapec v zoufalství vyskočil z okna. Pád z devátého patra nepřežil
Týraný chlapec v zoufalství vyskočil z okna. Pád z devátého patra nepřežil Týrání dětí bohužel není v dnešní době nic neobvyklého a vinou nevšímavosti a lhostejnosti okolí nezřídka končí tragédií - tak tomu byl i v tomto příběhu. Rodiče svého malého chlapce několik let týrali. Násilí bylo pácháno na dítěti každý den. Nikdo ze sousedů však nic na záchranu chlapce neudělal, i když o tom všichni věděli…
Článek
Zpověď Lucie Bílé: Prozradila tajemství o Karlu Gottovi, které nikdo nevěděl
Zpověď Lucie Bílé: Prozradila tajemství o Karlu Gottovi, které nikdo nevěděl O panu Karlu Gottovi toho bylo napsáno mnoho, ale jedno jeho tajemství dosud zveřejněno nebylo. Dlouho si ho nechávala zpěvačka Lucie Bílá pro sebe, nyní se však rozhodla vše prozradit.
Článek
Smrt dívky zavinil mladý řidič. Dopis, který dívka svírala v ruce, vás dojme k slzám
Smrt dívky zavinil mladý řidič. Dopis, který dívka svírala v ruce, vás dojme k slzám Tohle by si měli přečíst především všichni mladí řidiči. Je to příběh mladé dívky, která zemřela při autonehodě. I když je to pravděpodobně fikce, může se stát snadno smutnou a tragickou pravdou.
Článek
Svému nemocnému 8měsíčnímu synovi dala vodku. Ten kvůli jejímu chování zemřel
Svému nemocnému 8měsíčnímu synovi dala vodku. Ten kvůli jejímu chování zemřel Nadezhda Yarych z města Shebekino ze západního Ruska je v současné době vyšetřována ze zanedbání péče o jejího teprve 8měsíčního syna. Ten na následky jejího chování 5. ledna tohoto roku bohužel zemřel.
Článek
Policista se u tragické dopravní nehody zachoval jako pravý otec: Jeho přístup dojímá svět
Policista se u tragické dopravní nehody zachoval jako pravý otec: Jeho přístup dojímá svět Policisté, hasiči i záchranáři vám potvrdí, že nejhorší částí jejich práce je zasahovat u tragických dopravních nehod, během kterých umírají lidé. Zvlášť jde-li o děti, nebo dokonce celé rodiny. Uznání si zaslouží americký policista Nick Struck, který po těžké autonehodě rozptyloval malou holčičku, která jako jediná z rodiny vyvázla bez újmy.
Článek
Policista zastavil mladíka, aby mu poděkoval. Poté zjistil, že vypadá jako jeho zesnulý syn
Policista zastavil mladíka, aby mu poděkoval. Poté zjistil, že vypadá jako jeho zesnulý syn Jako každé ráno jel William Jazwinski autem do práce. Po pár kilometrech se za ním ozvaly sirény policejního auta, a tak William zastavil. Myslel si, že nejspíš překročil rychlost.
Článek
Varování před nebezpečným typem vln: Pokud vypadají takhle, nikdy do moře nechoďte
Varování před nebezpečným typem vln: Pokud vypadají takhle, nikdy do moře nechoďte Spousta z nás si nedovede představit lepší dovolenou než někde na krásné pláži u moře. Věděli jste ale, že existují různé druhy vln tříštící se o pobřeží? Některé, zvláště ty čtvercové, jsou velmi nebezpečné a my vám prozradíme proč.
Článek
Angelina Jolie bojuje o život: Tato zpráva šokovala všechny její fanoušky
Angelina Jolie bojuje o život: Tato zpráva šokovala všechny její fanoušky Snad není nikdo, kdo by neznal oslňující krásku a představitelku akčních hrdinek Angelinu Jolie. Tato oblíbená herečka (44) v současné době bojuje doslova o svůj život.
Článek
Manželství tohoto páru trvalo pouhý jeden den. Kvůli kruté nemoci přišla o lásku svého života
Manželství tohoto páru trvalo pouhý jeden den. Kvůli kruté nemoci přišla o lásku svého života Statistiky udávají, že se každé druhé manželství dříve či později rozpadne. To ovšem nebyl případ mladého páru z našeho článku. Ačkoliv se vroucně milovali a chtěli spolu strávit zbytek života, nebylo jim přáno. Ovšem ne kvůli tomu, že by si svou lásku přestali opětovat.
(2) Načíst více