Kategorie Rodiče

Článek
Vlastní rodiče týrali svou novorozenou holčičku. Čekal je však tvrdý trest
Vlastní rodiče týrali svou novorozenou holčičku. Čekal je však tvrdý trest Tato hrůzná tragédie se stala u našich sousedů v Polsku. Otec svou novorozenou dceru škrtil, fyzicky týral a matka, která všemu přihlížela, nebyla o nic lepší. I ona sama se na týrání dítěte podílela.
Článek
Týraný chlapec v zoufalství vyskočil z okna. Pád z devátého patra nepřežil
Týraný chlapec v zoufalství vyskočil z okna. Pád z devátého patra nepřežil Týrání dětí bohužel není v dnešní době nic neobvyklého a vinou nevšímavosti a lhostejnosti okolí nezřídka končí tragédií - tak tomu byl i v tomto příběhu. Rodiče svého malého chlapce několik let týrali. Násilí bylo pácháno na dítěti každý den. Nikdo ze sousedů však nic na záchranu chlapce neudělal, i když o tom všichni věděli…
Článek
Celá nemocnice se loučila s malou hrdinkou. Slzám se neubráníte
Celá nemocnice se loučila s malou hrdinkou. Slzám se neubráníte Pro každého rodiče je to nejhorší, když se dívá do hrobu vlastního dítěte. Snad nikdo si neumí představit jejich zoufalství a smutek, který budou cítit po zbytek svého života. Rodiče dvouleté dcerky museli i přes nezměrné utrpení udělat jedno z nejtěžších rozhodnutí v životě.