Kategorie Rodiče

Článek
Mladý pár adoptoval 8měsíční dvojčátka. Jen den poté je však vrátili
Mladý pár adoptoval 8měsíční dvojčátka. Jen den poté je však vrátili Problémy s početím má v České republice až pětina párů. Jinak tomu bohužel není ani v jiných státech po celém světě. Naštěstí pro ty, kteří neměli to štěstí stát se biologickými rodiči, existuje možnost adopce. Pro tuto variantu se rozhodl i mladý pár z Anglie.
Článek
Celá nemocnice se loučila s malou hrdinkou. Slzám se neubráníte
Celá nemocnice se loučila s malou hrdinkou. Slzám se neubráníte Pro každého rodiče je to nejhorší, když se dívá do hrobu vlastního dítěte. Snad nikdo si neumí představit jejich zoufalství a smutek, který budou cítit po zbytek svého života. Rodiče dvouleté dcerky museli i přes nezměrné utrpení udělat jedno z nejtěžších rozhodnutí v životě.
Článek
Zoufalá matka našla na těle své malé dcerky 25 kousanců. Takhle dopadla, když se vrátila ze školky
Zoufalá matka našla na těle své malé dcerky 25 kousanců. Takhle dopadla, když se vrátila ze školky Každý rodič se těší na to, až jeho dítko začne chodit do školky nebo jesliček. Na chvilku si od něj odpočine a zároveň se jeho ratolest naučí něco nového a získá nové kamarády a zážitky. Ovšem i takhle na první pohled neškodná činnost může mít svá úskalí a nebezpečí.