Máte na zápěstí dvě, tři nebo čtyři čáry? Potom byste o sobě měli vědět následující věci

Máte na zápěstí dvě, tři nebo čtyři čáry? Potom byste o sobě měli vědět následující věci Zdroj: Shutterstock.com

Čtení z ruky je staré jako lidstvo samo. O vaší budoucnosti hodně vypovídají nejen čára srdce, hlavy, života a osudu, které najdete na své dlani. Hodně vám toho řeknou také čáry na zápěstí, kterým se přezdívá náramky. Také tyto čáry mají svůj zvláštní význam. Dokážou vám prozradit, co jste o sobě dosud netušili.

Nejen čáry na dlani, také čáry na zápěstí toho hodně řeknou o našem životě. Odrážejí náš zdravotní stav, vypovídají hodně o naší osobnosti a také dokážou odhalit naši budoucnost. Spočtěte si, kolik čar se přesně nachází na vašem zápěstí. Máte na této části těla dvě, tři, nebo dokonce čtyři čáry? Zjistěte, co to o vás vypovídá.

První čára na zápěstí: Odhalí váš zdravotní stav

Tato čára, která je na zápěstí umístěná jako první nahoře, dokáže hodně říct o vašem zdravotním stavu. Pokud je první čára jednolitá a nepřerušená, lze očekávat, že se celý život budete těšit dobrému fyzickému zdraví. Jestli je ale tato čára v určitém místě přerušená, nebo dokonce zlomená, budete se potýkat s vážnějšími zdravotními problémy. Tyto zdravotní komplikace se přitom u mužů a žen velmi liší.

Zdroj: Oddmenot.com V případě, že je první čára na zápěstí ve své polovině zakřivená směrem k dolní části dlaně, mohou se u žen objevit vážnější gynekologické problémy, a to včetně problémů s otěhotněním. U mužů takto zakřivená první čára znamená problémy s močením a prostatou a také případnou neplodnost.

Druhá čára na zápěstí: Řekne vám, jak na tom budete s financemi

Chcete-li vědět, jak na tom v životě budete s financemi, zaměřte se na druhou čáru. Pokud je tato čára rovná, nepřerušovaná a zřetelná, čeká vás v životě peněžní prosperita. Po finanční stránce vám zkrátka nebude nic chybět, díky čemuž si užijete bezstarostný život.

Bude-li druhá čára přerušovaná, neznamená to, že budete žít v chudobě. V životě však pro vás bude mnohem náročnější přijít k penězům a udržet si finanční nezávislost.

Zdroj: Boredomtherapy.com

Třetí čára na zápěstí: Vypovídá o vašem významu a vlivu

Pokud máte třetí čáru na zápěstí, gratulujeme. Jestli je navíc nepřerušovaná a jednolitá, odráží vaši sílu, slávu a moc. V zásadě říká, že jste velmi silným a vlivným člověkem, který mezi druhými značně vyniká.

Čtvrtá čára na zápěstí: Má ji pouze zlomek lidí

Máte-li také čtvrtou čáru na zápěstí, tak jste opravdu výjimeční. Tuto čáru, která je považována za doplňkovou, má totiž pouze zlomek lidí. Co je pro čtvrtou čáru typické? Tato čára posiluje význam třetí čáry. Ještě více se tak u vás zvýrazňují aspekty slávy, moci a vlivu. Čtvrtá čára navíc symbolizuje dlouhý, smysluplný a šťastný život a poukazuje na to, že budete žít déle než 84 let.

Autor:
Publikováno: 10. 9. 2019 10:18 Nahlásit obsah