Která z těchto osob vás na první pohled nejvíce zaujala? Váš výběr o vás mnohé vypoví

Která z těchto osob vás na první pohled nejvíce zaujala? Váš výběr o vás mnohé vypoví Zdroj: Shutterstock.com

Pokud jste přesvědčeni, že o sobě víte vše, možná vás překvapíme. Prohlédněte si těchto devět tváří a vyberte tu, která vás něčím zaujala a přečtěte si, co to o vás vypovídá. 

Vašim úkolem je tedy vybrat jednu z těchto tváří. Každého z nás zaujme někdo jiný. Někdo si všímá velkých očí, jiní naopak dávají přednost úsměvu. Výběr je tedy čistě na vás.

Zdroj: brightside.me

Tvář 1

Jste velmi silná, sebevědomá osobnost. Vaši nezávislost a cílevědomost vám mohou jiní jenom závidět. Každou překážku, kterou vám život postaví do cesty za vaším vysněným úspěchem dokážete s nadhledem zvládnout.

Tvář 2

Vyzařuje z vás klid, citlivost a porozumění. Dokážete nad vším přemýšlet a uvažovat racionálně. Máte velmi dobrou intuici a smysl pro spravedlnost. Neuznáváte přetvářku a faleš, protože tyto vlastnosti jsou vám naprosto cizí.

Tvář 3

Dodržování pravidel a jednat spravedlivě a čestně je pro vás zcela přirozené. Jste velmi silná a sebevědomá osobnost. Sice občas umíte být neoblomní a tvrdohlaví, ale dokážete uznat názory druhých. Své slovo vždy dodržíte.

Tvář 4

Pokud jste si vybrali tuto tvář, máte srdce na dlani. Jste laskavou, dobrosrdečnou osobností, která neváhá podat druhým pomocnou ruku, aniž by očekávala něco na oplátku. Vše děláte s láskou a pokorou a vírou v dobrotu lidské duše. Jste přesvědčeni, že v každém člověku je více dobrého než zlého.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 19. 8. 2019 14:07 Nahlásit obsah