Hororové předpovědi známé Baby Vangy. Zatím se nikdy nemýlila. Co nás čeká v roce 2019?

Hororové předpovědi známé Baby Vangy. Zatím se nikdy nemýlila. Co nás čeká v roce 2019? Zdroj: curiosmos.com

Baba Vanga, známá jako balkánský Nostradamus, předpověděla pád „dvojčat“, vzestup Islámského státu, Brexit a mnohé další události. Její věštby se totiž vždy vyplní! Co lidstvo ještě tedy v tomto roce podle Baby Vangy čeká?

Podle statistiky až 68 % všech předpovědí Vangelis Gushterové, známé jako Baba Vanga, se již naplnilo. Tedy dost na to, aby se lidstvo začalo budoucnosti opravdu obávat. Tato slepá Bulharka zemřela v roce 1996 a bylo jí 85 let. Říká se, že o zrak přišla během tornáda a následně jí zázračně vyrostlo “třetí oko”. To jí pomohlo vidět budoucnost. Její schopnost předpovídat špatné věci se ukázala, když úspěšně vyvěštila potopení ruské jaderné ponorky Kursk v roce 2000. Při této katastrofě zahynulo všech 118 členů posádky.

Co předpověděla a co se vyplnilo?

  • V roce 1989 prohlásila, že Ameriku zasáhnou dva “ocelové ptáky” a “bratři padnou”. Dnes již víme, že tím myslela teroristický útok v roce 2001 a nezapomenutelný pád „dvojčat“.
  • Vanga také předpověděla invazi extrémistů do Evropy v roce 2016.
  • Její nejznámější prognózou je dominance Ruska ve světě a zejména Vladimíra Putina jako jeho představitele. O Putinovi se vyjádřila, že „jen Vladimírova sláva, sláva Ruska, přetrvá”. Přímo řekla, že Rusko se stane jedinou světovou mocností.

Zdroj: curiosmos.com

Pokračujte na další straně.

strana 1 / 6
Autor:
Publikováno: 25. 6. 2019 14:46 Nahlásit obsah