Kategorie Psychologie

Článek
Hororové předpovědi známé Baby Vangy. Zatím se nikdy nemýlila. Co nás čeká v roce 2019?
Hororové předpovědi známé Baby Vangy. Zatím se nikdy nemýlila. Co nás čeká v roce 2019? Baba Vanga, známá jako balkánský Nostradamus, předpověděla pád „dvojčat“, vzestup Islámského státu, Brexit a mnohé další události. Její věštby se totiž vždy vyplní! Co lidstvo ještě tedy v tomto roce podle Baby Vangy čeká?
Článek
Tento test osobnosti řekne hodně o vašich vlastnostech: Vidíte na obrázku tvář ženy, nebo dva koně?
Tento test osobnosti řekne hodně o vašich vlastnostech: Vidíte na obrázku tvář ženy, nebo dva koně? Na první pohled jde o zcela nevinný obrázek. Budete ale překvapena tím, co tento jednoduchý test osobnosti řekne o vašich kladných i záporných vlastnostech. Dozvíte se o sobě věci, které byste možná ani nechtěla vědět. Zadívejte se tedy pozorně na obrázek. To, co na něm uvidíte jako první, vystihuje vaši podstatu.
Článek
Podle vědců lidé, kteří dělají tyto věci, mají velmi vysoké IQ. Patříte mezi ně i vy?
Podle vědců lidé, kteří dělají tyto věci, mají velmi vysoké IQ. Patříte mezi ně i vy? Podle vědců se opravdový génius nepozná podle toho, že má ve škole samé jedničky, ale hlavně podle toho, jaké věci ve svém životě dělá. Myslíte, že to jste vy? V tom případě se podívejte na seznam těchto věcí.
Článek
Máte 20 vteřin na vyřešení hádanky: Pokud to zvládnete, patříte mezi hrstku opravdových mistrů postřehu
Máte 20 vteřin na vyřešení hádanky: Pokud to zvládnete, patříte mezi hrstku opravdových mistrů postřehu Dnes jsme si pro vás připravili opravdovou lahůdku, která odhalí váš postřeh a smysl pro detail. Dokážete během pouhých 20 vteřin najít 3 rozdíly? Věříme, že ano!
Článek
Máte zelené oči? Měli byste o sobě vědět následující věci
Máte zelené oči? Měli byste o sobě vědět následující věci Známé rčení říká, že oko je do duše okno. O našem charakteru a povahových vlastnostech toho dokáže hodně říct i samotná barva očí. Zvlášť pokud máte zelené oči, jste opravdu výjimeční. Tato barva není tak běžná a na celém světě se jí pyšní jenom 2 procenta lidí. Co o vás vaše zelené oči dokážou všechno prozradit?
Článek
Jednoduchý test: Dokážete během 10 sekund najít ukrytou číslici?
Jednoduchý test: Dokážete během 10 sekund najít ukrytou číslici? Jen opravdu ti nejvíce bystří dokážou mezi všemi těmito čísly najít letopočet 2017. Pokud je váš postřeh a schopnost vnímat detaily nadprůměrný, bude vám stačit 10 sekund.
Článek
Bez rozmýšlení vyberte jednoho motýla: Ten vám odhalí vaši nejvýraznější povahovou vlastnost
Bez rozmýšlení vyberte jednoho motýla: Ten vám odhalí vaši nejvýraznější povahovou vlastnost V každé z nás se ukrývá více povahových vlastností, které se v různých situacích projevují. Tento jednoduchý test vám ale odhalí tu, která je výraznější než ty ostatní. Možná budete překvapené!