Kategorie Psychologie

Článek
Co o mužích prozradí jejich auto? Majitelé hatchbacků se nepotřebují poměřovat, řidiči luxusních sporťáků dostanou to, co chtějí
Co o mužích prozradí jejich auto? Majitelé hatchbacků se nepotřebují poměřovat, řidiči luxusních sporťáků dostanou to, co chtějí O mužích je všeobecně známo, že jsou velkými milovníky aut. Automobilem, který v dospělosti řídí, si často plní své chlapecké tužby, ale mnohdy kompenzují i své nedostatky. Auto, se kterým jezdí, také poukazuje na jejich povahové vlastnosti. Chcete vědět, s kým máte tu čest?
Článek
Patříte k vzácným lidem? Objevte své povahové vlastnosti
Patříte k vzácným lidem? Objevte své povahové vlastnosti Podle světově uznávaného vědce Carla Junga, který se věnuje zkoumání osobnosti člověka a jeho vnímání okolí, jsou ti nejvzácnější lidé introvertní, intuitivní, citlivý a soudní zároveň.
Článek
Máte na zápěstí dvě, tři nebo čtyři čáry? Potom byste o sobě měli vědět následující věci
Máte na zápěstí dvě, tři nebo čtyři čáry? Potom byste o sobě měli vědět následující věci Čtení z ruky je staré jako lidstvo samo. O vaší budoucnosti hodně vypovídají nejen čára srdce, hlavy, života a osudu, které najdete na své dlani. Hodně vám toho řeknou také čáry na zápěstí, kterým se přezdívá náramky. Také tyto čáry mají svůj zvláštní význam. Dokážou vám prozradit, co jste o sobě dosud netušili.
Článek
Která z těchto osob vás na první pohled nejvíce zaujala? Váš výběr o vás mnohé vypoví
Která z těchto osob vás na první pohled nejvíce zaujala? Váš výběr o vás mnohé vypoví Pokud jste přesvědčeni, že o sobě víte vše, možná vás překvapíme. Prohlédněte si těchto devět tváří a vyberte tu, která vás něčím zaujala a přečtěte si, co to o vás vypovídá. 
Článek
První písmeno vašeho jména a příjmení o vás mnohé prozradí. Neuvěříte, co všechno
První písmeno vašeho jména a příjmení o vás mnohé prozradí. Neuvěříte, co všechno Jméno a příjmení, to je to první, co dostane každé dítě hned po narození a provází jej celý život. Žena, i když se provdá, má sice jiné příjmení, ale své rodné neustále uvádí v různých dokumentech. Iniciály, tedy první písmeno jména a první písmeno příjmení, o člověku hodně prozradí.
Článek
Podle vědců by takto měla vypadat dokonalá žena: Souhlasíte s nimi?
Podle vědců by takto měla vypadat dokonalá žena: Souhlasíte s nimi? Ideál dokonalé ženy se pokusili najít vědci pomocí měření. Šli na to zcela vědecky a vy můžete posoudit, zda se jim to povedlo.
Článek
Čím jsou děti narozené v červenci tak výjimečné? Mají pozitivní přístup a lépe ovládají své emoce a chování
Čím jsou děti narozené v červenci tak výjimečné? Mají pozitivní přístup a lépe ovládají své emoce a chování Lidé, kteří se narodí v průběhu července, v sobě ukrývají mimořádný potenciál. A jak je to s dětmi? Pokud se vaše dítě narodilo nebo narodí v červenci, připravte se na jedno. Ať už je pod nadvládou znamení Raka či Lva, jde o velmi jedinečnou osobu. Čím vším se tedy červencové děti odlišují od ostatních?
Článek
Zjistěte podstatu vašich problémů: Vyberte jednu ze šesti čaker
Zjistěte podstatu vašich problémů: Vyberte jednu ze šesti čaker Většina lidí své problémy přisuzuje okolí, nepřízni osudu nebo partnerům. Málokdo ale hledá vinu především u sebe. Tento test vám pomůže v tom, že se dozvíte mnohé o vaší povaze, což jste možná netušili nebo raději nechtěli vědět. Poznejte tedy sílu čaker a odhalte své negativní vlastnosti, které mohou ovlivnit vaše zdraví.
(7) Načíst více