Kategorie Proměna

Článek
Ve svých 25 letech vážila 320 kilogramů. Nyní je z ní ale krásná žena
Ve svých 25 letech vážila 320 kilogramů. Nyní je z ní ale krásná žena Christina Philips, jako jedna z mnoha, bojovala se svou nadváhou již od dětství a špatné nálady zajídala velkým množstvím jídla. Depresemi trpěla především kvůli hádkám svých rodičů, kteří se dokonce i fyzicky a slovně napadli. Jídlo bylo tedy pro malou Christinu vysvobozením.
Článek
Manžel nedokázal unést proměnu své ženy. Pomstil se jí tím nejkrutější možným způsobem
Manžel nedokázal unést proměnu své ženy. Pomstil se jí tím nejkrutější možným způsobem Mladá maminka dvou dětí Katie Williams se ve svých 35 letech rozhodla radikálně změnit svou postavu. Vážila totiž 135 kilogramů a chtěla být zase pro svého muže krásná a přitažlivá. Měla také velké zdravotní potíže, a proto začala hubnout. To však netušila, jak se k tomu její manžel postaví!
Článek
Tato žena ve 49letech změnila naprosto svůj vzhled. Její proměna ji stála přes 200 tisíc korun
Tato žena ve 49letech změnila naprosto svůj vzhled. Její proměna ji stála přes 200 tisíc korun Říká se, že nikdy není pozdě na to, začít si plnit své sny. Tohoto rčení se držela i 49letá Natalie King, která se rozhodla změnit svůj vzhled. Nešlo však pouze o změnu účesu nebo styl oblékání, ale o celkovou přeměnu v někoho naprosto jiného.