Žena, která je již 14 let v kómatu, byla znásilněna. Hrůzný čin odhalil až porod dítěte

Žena, která je již 14 let v kómatu, byla znásilněna. Hrůzný čin odhalil až porod dítěte Zdroj: Shutterstock.com

Ženu, která byla 14 let v umělém spánku někdo znásilnil a ona porodila dítě. Nikdo nic netušil, dokud nezačaly porodní bolesti.

Když policie v americkém státě Arizona obdržela oznámení o znásilnění ženy, která dlouhá léta leží v kómatu v pečovatelském domě, nechtěli tomu ani uvěřit. Okamžitě se rozjelo vyšetřování. Pacientka jim nemohla říct, kdo tento ohavný čin spáchal, nemohla se násilníkovi nijak bránit, ani vše oznámit. Teprve až u ní propukly porodní bolesti začal personál okamžitě jednat. Sestra, která byla přítomna, pomohla dítěti přijít na svět a po nezbytných opatřeních informovala vedení pečovatelského domu a policii.

Žena se dostala do pečovatelského domu poté, co se před 14 lety málem utopila a následkem toho utrpěla těžká zranění mozku. Sám guvernér státu Arizona tento případ označil jako velmi znepokojující a inicioval policii, aby mu věnovala veškerou pozornost a viníka odhalila.

Zdroj: Shutterstock.com Zdravotnické centrum a státní agentury okamžitě podnikly kroky k zajištění bezpečí všech ostatních pacientů. Ošetřovatelé mužského pohlaví například nesmí bez doprovodu sestry vykonávat práci na pokojích žen. Celý komplex je monitorován a přísné prohlídky jsou také vykonávány u návštěvníků centra.

I když se zatím nezjistilo, kdo je otcem miminka, to se těší dobrému zdraví a jeho prarodiče se o něj vzorně starají. Dávají mu lásku, kterou mu jeho matka bohužel dát nemůže a ani nikdy bohužel nedá.

Autor:
Publikováno: 26. 11. 2019 15:37 Nahlásit obsah