Žena, která chytila svatební kytici, u přítele nepochodila: Tady do roka svatba nejspíš nebude

Žena, která chytila svatební kytici, u přítele nepochodila: Tady do roka svatba nejspíš nebude Zdroj: Shutterstock.com

Házení kyticí je událost, na kterou na svatbě čeká spousta vdavekchtivých slečen. Tradice říká, že která z nich svatební kytici chytne, bude se do roka vdávat. Tato svatební zábava se však může nechtíc zvrtnout. Důkazem je virální video s mužem, který reagoval na to, že jeho přítelkyně chytila svatební kytici, znechuceným úšklebkem.

Svatební tradice, kterou milují neprovdané dívky i ženy

Když nevěsta hází svou svatební kyticí, shromáždí se kolem ní neprovdané slečny a ženy. Některé z nich k této svatební tradici přistupují s legrací a nadhledem, některé ji ale berou smrtelně vážně a chtějí chycením kytice mírně popostrčit svého partnera, aby je požádal o ruku. Svatební tradice totiž velí, že která z přítomných dam kytici ukořistí, do roka se vdá.

Toho si byla vědoma také neznámá žena, která se účastnila svatby v Bellville v americkém Ohiu. Svatební kameraman ji natočil, jak chytila kytici a vítězoslavně ji sevřela ve své dlani. Autor videa pak stočil svůj hledáček na jejího dlouholetého přítele. Ten se však nadšeně a šťastně jako jeho partnerka rozhodně netvářil.

Zdroj: YouTube.com

Přítelkyně chytila svatební kytici: Muže to vyděsilo

Tento mladý muž oblečený v bleděmodré košili, který v ruce svíral plechovku s colou, byl z celé události nadmíru vyděšený. Hodil dokonce odmítavý úšklebek přímo do kamery a na důkaz nesouhlasu zavrtěl hlavou. Štěstí ženy, která chytila svatební kytici, tak bylo pouze pomíjivého rázu. Je evidentní, že se zřejmě do roka nevdá.

Toto video, které se na YouTube objevilo letos v létě, mělo mezi lidmi obrovský dosah. Spousta žen i mužů uvedlo, že by si dobře rozmysleli, zda s takovým partnerem zůstanou i nadále. V důsledku rozhořčené diskuse celou záležitost komentoval člověk, který video nahrál.

Šlo prý o legraci: Muž a žena jsou dlouholetým párem

Podle jeho komentáře na YouTube toto video vzniklo v říjnu roku 2018. Muž a žena ve videu jsou stabilním párem, který spolu spokojeně žije už několik let, a dokonce vychovává i společné dvouleté dítě. Autor videa navíc vysvětluje, že celá negativní scéna je nahraná pouze v žertu.

Jaké pocity máte z tohoto videa vy? Myslíte si, že muž odmítavý postoj k chycené kytici pouze hraje, nebo to myslí smrtelně vážně?

Autor:
Publikováno: 25. 9. 2019 12:37 Nahlásit obsah