Žena je přesvědčena, že jí Wi-Fi ničí zdraví. Obává se, že zavedení 5G ji určitě zabije

Žena je přesvědčena, že jí Wi-Fi ničí zdraví. Obává se, že zavedení 5G ji určitě zabije Zdroj: nypost.com

Rosi, o které je dnešní článek, se již několik let snaží vyhýbat elektromagnetickému záření. Je totiž přesvědčena, že jí velmi škodí a ohrožuje na životě. Za speciální spacák zaplatila stovky dolarů.

Co však bude až se zavede 5G, to neví. Spacák jí už nepomůže a ona neví, kam uniknout. Už dnes se skrývá v horách a odlehlých oblastech. Rosi stále poukazuje na to, že toto záření jí způsobuje velké bolesti, potíže s dýcháním a pocit slabosti.

Vůbec si nepřipouští, že potíže, které má, mohou souviset s jejím věkem. Je jí totiž 70 let. Tato důchodkyně rozpoutala ve svém městě, kde se chystá zavedení 5G sítě, kampaň proti ní. Snaží se všechny přesvědčit o škodlivosti sítě a nabádá občany, aby vypnuli své Wi-Fi routery. Podle svědectví prý není sama, kdo má zdravotní potíže, přidalo se k ní již nejméně 12 lidí, kteří trpí stejnými příznaky.

Zdroj: nypost.com První příznaky Rosi zaznamenala již před 6lety. Nemůže chodit do velkých měst, vyhledává pouze restaurace, kde není Wi-Fi připojení. Neustále má u sebe detektor, který ji pomáhá najít místo, kde je signál nejslabší. Podle Rosi jsou na světě zhruba 4 % lidí, kteří jsou na tom stejně jako ona.

Co si o tom myslíte vy? Má Rosi pravdu, anebo si jen nechce připustit, že potíže, které má, jdou ruku v ruce s jejím věkem?

Autor:
Publikováno: 2. 10. 2019 12:04 Nahlásit obsah