Žena byla přesvědčena, že za dveřmi bytu leží zraněný pes. Chtěla mu pomoct, ale záhy zjistila, že jí jde o život

Žena byla přesvědčena, že za dveřmi bytu leží zraněný pes. Chtěla mu pomoct, ale záhy zjistila, že jí jde o život Zdroj: honesttopaws.com/

Když Sharon jednoho dne uviděla u vchodových dveří svého domu ležící zvíře, myslela, že se jedná o psa, který potřebuje její pomoc. Když si však zvíře důkladně prohlédla, zůstala v naprostém šoku – nejednalo se totiž o psa a žena se rázem pochopila, že jí jde o život.

V první chvíli nevěděla, co má udělat. Zvíře bylo zjevně ve velmi špatném zdravotním stavu a potřebovalo pomoc. Šla tedy do sklepa, kde měla starou zvířecí klec a tam jej dala. Poté okamžitě zavolala do útulku a informovala je, že našla psa bez domova.

Zdroj: honesttopaws.com/ Po příjezdu dobrovolníci zjistili, že se vůbec nejedná o psa ale o kojota, který je velmi nebezpečný, útočný a agresivní. Sharon podle nich udělala velkou chybu, když se ke zvířeti přiblížila, a dokonce ho dala do klece. Tento čin ji mohl stát život. Měla velké štěstí, že tento jedinec byl v tak špatném stavu a dovolil jí i dobrovolníkům na sebe sáhnout.

Kojot byl převezen do specializovaného zařízení pro divoká zvířata. Tam zjistili, že byl na pokraji smrti v důsledku dlouhodobého hladovění. Dostal jméno Princezna, byla to totiž ona. Po čase se Princezna zotavila a byla přemístěna do výběhu k ostatním kojotům. Jakmile bude v plné kondici a zcela při síle, bude vrácena zpět do přírody.

Autor:
Publikováno: 11. 12. 2019 14:23 Nahlásit obsah