Ve svých 25 letech vážila 320 kilogramů. Nyní je z ní ale krásná žena

Ve svých 25 letech vážila 320 kilogramů. Nyní je z ní ale krásná žena Zdroj: diariogaucho.clicrbs.com.br

Christina Philips, jako jedna z mnoha, bojovala se svou nadváhou již od dětství a špatné nálady zajídala velkým množstvím jídla. Depresemi trpěla především kvůli hádkám svých rodičů, kteří se dokonce i fyzicky a slovně napadli. Jídlo bylo tedy pro malou Christinu vysvobozením.

Jenže kvůli svému návyku se ručička na váze pomalu ale jistě začínala pohybovat směrem nahoru a zastavila se až na neuvěřitelných 320 kilogramech. Když si ve svých 25 letech stoupla na váhu, nemohla uvěřit svým očím – váha nebyla schopna ji zvážit. Christina si však mylně myslela, že s ní je vše naprosto v pořádku a chyba je v přístroji. Jenže jak se později ukázalo, problém nebyl ve váze, ale v tom, že její váha přesahovala únosnou normu.

Až poté, co přišla k lékaři, zjistila, kolik ve skutečnosti váží. Jak se u lékaře také ukázalo, její tělo by nápor takové váhy nedokázalo nadále zvládat a následoval boj s časem. Christina musela podstoupit operaci, během které jí byl podvázán žaludek a musela se pustit do velmi přísné diety. Jenže ani to mladé ženě nepomohlo – vážila čím dál tím víc.

Zdroj: viralgala.com Nezbývalo nic jiného, než Christinu hospitalizovat a mít její stav pod neustálou lékařskou kontrolou. Její ošetřující lékař následně také zjistil, že za Christininou neuvěřitelnou hmotností stojí především její manžel, který ji do jídla nutil, a to proto, že chtěl, aby na něj byla absolutně odkázaná a závislá. Až při pobytu v nemocnici ženě konečně došlo, co jí její manžel způsoboval a že tohle zcela jistě zdravý partnerský vztah nebyl. Jak se začínal její stav zlepšovat, rozhodla se, že kromě zdravé stravy připojí i pohyb. Při této kombinaci začaly kila mizet doslova samy od sebe.

Během roku se podařilo Christině zhubnout až 237 kilogramů, ani tak však své snažení nevzdává a ve své proměně pokračuje odhodlaně dál.

Autor:
Publikováno: 9. 1. 2020 15:09 Nahlásit obsah