V žaludku obřího aligátora našli ostatky lidského těla. Jednalo se o pohřešovaného 45letého muže

Útoky aligátorů na území USA jsou velmi známé. Ročně je především na Floridě napadeno a bohužel i usmrceno několik lidí. V posledních měsících se objevují zprávy, že se aligátoři přemnožili a začínají se stahovat blíže k lidským obydlím, kde hledají potravu.

Pro místní obyvatele není tedy nic neobvyklého, když aligátora potkají při procházce v parku, ve vlastním bazénu nebo ho dokonce najdou pod autem. A co může za tak vysokým výskytem těchto plazů? Jedná se o kombinaci říje a vysokých teplot.

Ačkoliv aligátoři běžně dorůstají do 5 metrů, najdou se i mnohem větší jedinci, kteří jsou schopni pozřít i dospělého člověka. Když jednoho dne nejmenovaný svědek nalezl ve vodě v Polk County lidské ostatky, přivolaní policisté okamžitě věděli, že za usmrcením tohoto člověka stál aligátor. Naštěstí se policistům podařilo tohoto zabijáka chytnout a při pitvě v jeho útrobách našli zbylé části lidského těla.

Podrobnější vyšetřování ukázalo, že se jednalo o 45letého Michaela Forda, který byl od 23. června pohřešovaný. Jak se později také ukázalo, příčinou smrti nebylo napadení aligátorem, ale utonutí. Aligátor pravděpodobně Michaelovo tělo našel až po jeho smrti.

Nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 22. 8. 2019 13:18 Nahlásit obsah