Třem mužům nestačilo mladou dívku jen znásilnit, když se bránila, znetvořili jí obličej

Třem mužům nestačilo mladou dívku jen znásilnit, když se bránila, znetvořili jí obličej Zdroj: indiatvnews.com

Tohle je pravdivý příběh z roku 2003 teprve 17leté dívky, kterou se rozhodli znásilnit tři muži. Když se bránila, polili jí obličej kyselinou. Upozorňujeme, že fotografie jsou neupravené, a tudíž nevhodné pro slabší povahy.

Sonali Mukherjee bylo krásných 17 let, když se incident stal. Milovala školu, užívala si studentská léta a těšila se na každý nový den, kdy bude s kamarádkami snít o své budoucnosti, chlapcích, krásné svatbě a rodině, stejně jako všechna děvčata v jejím věku. To se však jednoho hrůzného dne změnilo.

Jako vždy svou dceru ze školy doprovázel otec, který si všiml, že jeho krásná a atraktivní dcera budí pozornost okolí a bál se o ni. Věděl, že znásilnění není v Indii nic neobvyklého. Sama Sonali si stěžovala na tři muže, kteří ji neustále sledují, protože bydlí v sousedství. Proto jí její otec začal hlídat. Netušil ovšem, že když ji nechá na chvíli doma v bytě samotnou, bude jí hrozit nebezpečí. A to se bohužel stalo.

Zdroj: indiatvnews.com Do bytu vnikli tři muži, kteří věděli, že je sama a pokusili se jí znásilnit. Sonali se bránila, křičela, škrábala a volala o pomoc. To násilníky rozčílilo, a tak ji polili obličej kyselinou. Dívka si jenom pamatuje, že cítila neskutečnou bolest, tváře jí doslova hořely a potom ztratila vědomí. Probudila se až v nemocnici.

Nebyla schopna se hýbat, mluvit, jíst, pít, pouze neskutečně trpět. Její krásná tvář byla natolik zasažená, že se jí nedalo pomoct. Přišla o oční víčka i uši. Lékaři dělali, co mohli, aby dívce zachránili aspoň to málo, co z obličeje zůstalo. Dlouhých 10 let dívka trpěla neskutečnou bolestí, a to jak fyzickou, tak duševní. Neumíme si ani představit její utrpení a zoufalství. Rodiče prodali vše, co mohli, aby dceři zaplatili léčení a plastické operace, kterých bylo celkem 27.

Zdroj: youtube.com Pachatele tohoto brutálního činu sice policie dopadla, ovšem jejich trest byl směšný. Soud je odsoudil na 9 let vězení ale po dvou letech byli propuštěni. Rodiče i dívka se sice proti rozsudku odvolali, ovšem bez úspěchu. Sonali, která už své zoufalství a neustálou bolest nechtěla snášet, zažádala soudy o eutanázii. Tehdy se ovšem stala neuvěřitelná věc. Sonali pozvali do televize a poté znovu do soutěžního pořadu, kde vyhrála 40 000 euro, což je asi 1 080 800 Kč.

Příběh mladé ženy rozpoutal vlnu solidarity a rozhořčení nad nízkým trestem pachatelů. Neuvěřitelné množství lidí ji vyjádřilo obdiv a podporu. Byl mezi nimi také 29letý inženýr Chittaranjan Tiwareh, který se rozhodl se s odvážnou mladou bojovnicí setkat osobně. Nakonec se mladý pár do sebe zamiloval a dnes tvoří krásnou rodinu. Přejeme jim mnoho štěstí a lásky. 

Autor:
Publikováno: 25. 9. 2019 13:14 Nahlásit obsah