Tato nevšední kráska upoutá každého muže. Ženy naopak ocení i něco jiného než krásnou tvář

Tato nevšední kráska upoutá každého muže. Ženy naopak ocení i něco jiného než krásnou tvář Zdroj: thechive.com

Na první pohled je jasné, že tato 21letá dívka Mikayla Saravia je dokonalý exemplář krásné ženy. Bezchybná pokožka, uhrančivé očí, plné rty a zářivý úsměv musí okouzlit opravdu každého. Ale je toho víc, co muže přitahuje.

Ženy jistě ocení kromě tváře také její postavu, velké oči, prodloužené řasy a upravené obočí. Muži ale nejvíce ocení to, čím ji příroda obdařila opravdu hojně, a to je délka jejího jazyka. Měří totiž neuvěřitelných 16,5cm. Tato velmi atraktivní dívka se rozhodla svůj nevšední dar využít naplno.

Zdroj: dailymail.co.uk Když totiž zjistila, že její jazyk přitahuje pozornost, neváhala nabídnout svou přednost reklamám. Dnes si na Instagramu za jednu fotografii či video řekne 800 až 2 800 euro. Stačí jí třeba jen lízat zmrzlinu, olíznout si prsty a ukázat svůj svůdný zadeček a úspěch je zaručený.

Jenom za minulý rok si přišla téměř na 50 000 euro a letos to prý bude nejméně dvojnásobek. Co si asi muži představují, že by mohla svým dlouhým jazykem olizovat nechám na vás. Pravdou ale je, že tato možnost pány uvádí téměř do stavu nepříčetnosti jenom při pouhé představě. 

Autor:
Publikováno: 24. 9. 2019 13:42 Nahlásit obsah