Stopařka zažila horor: Muž ji unesl a 7 let ji držel v rakvi pod postelí

Stopařka zažila horor: Muž ji unesl a 7 let ji držel v rakvi pod postelí Zdroj: ordinaryevil.wordpress.com

Že stopování je nebezpečné, zvláště pro mladou dívku, ví snad každý, přesto spousta mladých žen riskuje svůj život. O tom se mohla přesvědčit i tato slečna, kterou řidič unesl a zavřel do rakve. 

Teprve 20letá Colleen Star stopovala auta, protože se chtěla dostat ke své nejlepší kamarádce na oslavu narozenin. Bez obav nastoupila do auta Camerona Hookera, ale to ještě netušila, že místo oslavy narozenin bude bojovat o svůj vlastní život!

Britský portál Daily Mirror informoval, že Hooker se na Colleen poté, co ji unesl, vrhl hned, jak vyšla ze záchodu a její hlavu zamkl ve speciálně vyrobené zvukově izolované krabici. Hooker, kterému tehdy bylo 23 let, poté naložil dívku do předem připravené bedny v autě a cestoval s ní dlouhých 500 kilometrů do svého venkovského domu v Red Bluff v Kalifornii.

Zdroj: allthatsinteresting.com Tak začíná také známý film s názvem “The Girl In The Box”, tedy „Dívka v krabici“, který popisuje příběh právě Colleen, který se stal v roce 1977.

Muž nejprve dívku držel v již zmiňované bedně, která byla ale tak malá, že si tam nemohla ani lehnout, a tak ji později přemístil do krabice podobné rakvi.

Když přivezl dívku do svého domu, kde na něj čekala jeho žena Janice, přemístil rakev pod postel. Colleen v ní ležela dlouhých 23 hodin každý den. Ven ji pouštěl pouze tehdy, když ji chtěl týrat nebo znásilňovat. Také ji odváděl do sklepa, zavázal jí oči, připoutal řetězy, znásilnil a zbil ihned poté, co měl sex se svou ženou.

Zdroj: reddit.com Colleen byla donucena podepsat Hookerovi, že bude jejich otrokem, jinak prý zabije ji i její celou rodinu, pokud se pokusí utéct. Dlouhé roky Colleen žila v rakvi pod postelí manželů, dokonce poslouchala, jak na posteli nad ní Janice rodí. Hooker ve své zvrácenosti zašel tak daleko, že ji jednou vzal domů k jejím rodičům, které musela přesvědčit, že on je její přítel a ona je s ním velmi šťastná.

Zdroj: allthatsinteresting.com Nakonec to byla právě Janice, která po dlouhých 7 letech pomohla Colleen uprchnout. Hooker byl odsouzen na doživotí a Janice byla udělena imunita za to, že svědčila proti manželovi. Colleen je dnes 62 let a na roky prožité v rakvi nedokáže zapomenout a dodnes má velký strach z uzavřených a tmavých místností. Miluje naopak slunce, čerstvý vzduch a velký prostor.

Autor:
Publikováno: 1. 8. 2019 11:51 Nahlásit obsah