Poté, co začala bydlet se svým přítelem, se její psi začali chovat divně. Nainstalovala proto skrytou kameru, která jí otevřela oči

Ačkoliv by se mohlo zdát, že po letech soužití svého partnera dokonale známe, opak může být pravdou. Své o tom ví i 26letá Ninna Mandi z Rio de Janeiro, která byla se svým přítelem, Rafaelem Hermidzem, zasnoubená a mylně se domnívala, že on je pro ni ten pravý.

Ninna byla majitelkou dvou pejsků, kteří se poté, co se se svým přítelem sestěhovala, začali chovat velmi podivně. Také se jí nezdálo, že její psi měli na těle četné modřiny. Do té doby byli psi veselí a mazliví, jenže Rafaela se báli a nechtěli se k němu ani přiblížit. Žena si neustále lámala hlavu s tím, proč se tak její čtyřnozí miláčci chovají, proto nechala nainstalovat skrytou kameru, aby tomu konečně přišla na kloub. Když se poté podívala na to, co kamera zachytila, nemohla uvěřit svým očím.

Na videu bylo jasně vidět, jak Rafael její pejsky bije neskutečně krutým způsobem. I přesto, že se psi před mužem ukrývali, on je z jejich úkrytu vytahoval ven a týral. Po zhlédnutí videa Ninna na nic nečekala – okamžitě se se svým snoubencem rozešla a nahrávku odnesla na policii. Bohužel Rafaelovi se podařilo před policii utéct a momentálně se někde ukrývá, avšak pevně věříme tomu, že si jej spravedlnost najde.

Ještě před spuštěním nahrávky bychom vás chtěli upozornit, že video obsahuje scény, které mohou být pro slabší povahy nevhodné.

Autor:
Publikováno: 23. 9. 2019 13:41 Nahlásit obsah