Policie při silniční kontrole odhalila něco šokujícího. I tohle někteří rodiče dokážou

Policie při silniční kontrole odhalila něco šokujícího. I tohle někteří rodiče dokážou Zdroj: radio.wosu.org

Policie z East Liverpoolu při silniční kontrole zastavila auto, které jelo v protisměru, a i zkušení policisté zůstali v šoku, když nahlédli do vozidla. Vše nafotili a zveřejnili, aby tento případ posloužil jako výstraha ostatním.

Auto řídil 47letý James Acord, který vezl svou 50letou ženu Rhondu do nemocnice. Žena se předávkovala heroinem a byla v bezvědomí. Jak se po chvíli však ukázalo, i její manžel si také před jízdou dopřál dávku, aby jízdu zvládl. Vůbec těmto manželům nevadilo, že vzadu na sedadle sedí jejich teprve 4letý syn. James policistům řekl, že trochu ztratil vědomí, proto přejel do protisměru.

Chlapec seděl zcela klidně a tiše, nijak na policisty a na situaci uvnitř auta nereagoval. Policista chlapce z auta vytáhl a ten mu řekl, že maminka i tatínek spinkají.

Zdroj: wspa.com Policisté zůstali v naprostém šoku. Rozhodli se vše zveřejnit, a tak upozornit veřejnost. “Mluvíme teď za všechny děti, které jsou až příliš často oběťmi nezodpovědných rodičů. Tento chlapec se sám nemůže bránit, nemůže mluvit sám za sebe, proto doufáme, že jeho příběh zastaví další narkomany v užívání drog v době, kdy pečují o své nevinné děti.”

Po příjezdu záchranky, kterou policisté přivolali, museli lékaři resuscitovat oba manžele, protože i otec následně upadl do bezvědomí. Právě rychlá pomoc jim zachránila život. Jak by vše dopadlo, kdyby policisté auto nezastavili raději ani nechceme domýšlet. Snad si uvědomí, jak riskovali svůj život, a hlavně život svého syna.

Autor:
Publikováno: 28. 5. 2019 10:37 Nahlásit obsah