Pamatujete si tato trojčata? Jejich vlastní matka se jich po porodu vzdala a takhle vypadají nyní

Pamatujete si tato trojčata? Jejich vlastní matka se jich po porodu vzdala a takhle vypadají nyní Zdroj: financialwealthnow.net

Tři děvčátka Mackenzie, Macy a Madeline se narodily mladé mamince. Jenže ta neunesla, že dvě sestřičky jsou srostlá siamská dvojčátka a třetí dívenka, která se narodila samostatně, je nemocná a hned po porodu se jich vzdala. Dnes je dívkám 16 let a neuvěříte, jak vypadají.

Těžký porod holčičky sice zvládly ale tím jejich boj o život neskončil. Nejprve se jich jejich maminka vzdala a poté začal tým lékařů řešit jejich zdravotní stav.

Zdroj: financialwealthnow.net Mackenzie a Macy se narodily se spojenými pánvemi. Malá Madeline sice nejprve vykazovala známky lehkého přidušení, ale po důkladném vyšetření se ukázalo, že je naprosto zdravá. I tak si ji maminka nechtěla nechat. Lékaři se rozhodli děvčátka oddělit ihned po narození.

Náročná operace se protáhla na dlouhých 24 hodin, a i když se zdařila, každá z holčiček přišla o jednu nožičku. Po zdravotní stránce ale byly naprosto zdravé. Nyní ovšem bylo nutné najít sestřičkám vhodnou adoptivní rodinu. Takovou, která by si vzala všechny tři.

Zdroj: financialwealthnow.net A to se povedlo - Jeff a Darla Garrisonovi, kteří doma měli tři syny a společně žili na farmě, si děvčátka adoptovali. Uplynulo 16 let a z malých miminek jsou šťastné, krásné a mladé slečny. Se svým handicapem se dívky naučily žít, a to hlavně díky podpoře a nesmírné pomoci adoptivních rodičů a bratrů, kteří holčičky okamžitě přijali jako své vlastní.

Autor:
Publikováno: 15. 1. 2020 12:20 Nahlásit obsah