Nečekané těhotenství a tvář anděla na ultrazvuku: Mladý pár, který si myslel, že je neplodný, zažil dvojí překvapení

Nečekané těhotenství a tvář anděla na ultrazvuku: Mladý pár, který si myslel, že je neplodný, zažil dvojí překvapení Zdroj: Shutterstock.com

Nastávající mámy a tátové se nemohou dočkat toho, až své vytoužené dítě spatří poprvé na ultrazvukovém vyšetření. Právě z tohoto vyšetření si rodiče odnášejí také ultrazvukový snímek svého miminka. Někdy je však může čekat opravdové překvapení. Své o tom ví mladý britský pár, který na ultrazvuku spatřil tvář anděla.

Endometrióza způsobuje neplodnost: Mladý pár měl ale štěstí

Britainy Clarková i její partner James Grouvel, kterým je v současnosti 24 let, od počátku svého vztahu toužili po miminku. Lékaři jim ovšem sdělili, že nikdy nebudou mít společné dítě, protože to zkrátka není možné.

Britainy totiž lékaři diagnostikovali závažnou formu endometriózy. Jde o velmi bolestivé gynekologické onemocnění, při kterém částečky výstelky dutiny děložní (tj. endometrium) rostou mimo dělohu, a to například směrem k vejcovodům a vaječníkům. Při endometrióze často dochází ke chronickému zánětu, srůstům a až v 50 procentech případů k neplodnosti.

Zdroj: Facebook.com | Britainy Clark

Viróza, která se nečekaně proměnila v těhotenství

Také Britainy a její partner se začali pomalu vyrovnávat s tím, že dítě jim není zkrátka souzeno. Jelikož ale naděje umírá poslední, stále ve skrytu duše doufali, že by se mohl stát zázrak. Když tedy Britainy onemocněla virózou, její partner James pojal podezření, že by mohla být těhotná.

Britainy mu nevěřila. Těhotenský test, který podstoupila, ji ovšem přesvědčil o pravém opaku. Aby se opravdu ujistila, že je v jiném stavu, udělala si i druhý těhotenský test. Také tento test její těhotenství potvrdil. „Z toho, že jsem těhotná, jsem byla v opravdovém šoku. Sama na sobě jsem nic nepoznala. Jako první si mé těhotenství uvědomil můj partner,“ potvrdila Britainy.

Zdroj: Facebook.com | Britainy Clark

Na ultrazvukovém snímku se objevil strážný anděl

Když byla Britainy ve 12. týdnu těhotenství, vydala se s partnerem Jamesem na první ultrazvukové vyšetření. Její šestý smysl jí přitom stále našeptával, že něco není v pořádku. Ultrazvukový snímek, který lékař během vyšetření vyhotovil, následně rozeslala své mámě a tetě.

„Poslala jsem jim ultrazvukový snímek proto, že mi přišlo, že je na něm něco zvláštního. Moje máma i teta potvrdily, že na snímku vidí cizí obličej a ruku. Teta záhy prohlásila, že jde o anděla strážného, který hlídá naše dítě a který je docela sympatický,“ uvedla Britainy.

Britainy a její partner James aktuálně čekají na narození svého prvního potomka. Držíme jim pěsti, aby vše dobře dopadlo.

Zdroj: Facebook.com | Britainy Clark Zažili jste během ultrazvukového vyšetření, během kterého jste poprvé spatřili své vytoužené miminko, také něco neobvyklého? Svěřte se nám se svými zážitky do komentářů.

Autor:
Publikováno: 8. 10. 2019 15:17 Nahlásit obsah