Mladík zveřejnil fotku se svou přítelkyní. Posuďte, zda to byla dobrá volba

Mladík zveřejnil fotku se svou přítelkyní. Posuďte, zda to byla dobrá volba Zdroj: dailymail.co.uk

Tato fotka havajského modela Jay Alvarreze a jeho přítelkyně, italské modelky Valentiny Fradegada, vyvolala spoustu vášnivých dohadů, zda bylo vhodné fotku umístit na sociální síť. A proč taková debata kvůli jedné fotce?

Možná právě proto, že jsou na ní oba dva nazí. Samotná modelka na zveřejnění fotografie nevidí nic špatného vzhledem k tomu, že ráda fotí odvážnější modely. Snímek okomentovala několika smajlíky a srdíčky.

Ovšem fanoušci Jaye Alvarreze byli rozhořčeni a obvinili modela, že zveřejněním fotografie ponížil svou přítelkyni. Mnozí nechápou, co ho vedlo k tomu podělit se o tak intimní snímek s ostatními. Většina komentářů lituje dívku a také se podivuje nad tím, že jí osobně to vůbec nevadí. Jeden z fanoušků dokonce vyjádřil smutek nad postojem modelky, která si podle něj neváží sama sebe.

Zdroj: dailymail.co.uk Sami posuďte, zda bylo vhodné fotku v tak intimní situaci zveřejnit. Přidali byste takovou fotku i vy na sociální síť? Podělte se s námi o váš názor v komentářích níže! 

Autor:
Publikováno: 11. 9. 2019 11:05 Nahlásit obsah