Matka fotila svou dceru u stromu. Netušila však, jaké nebezpečí jim hrozí

Matka fotila svou dceru u stromu. Netušila však, jaké nebezpečí jim hrozí Zdroj: 973thedawg.com

Všichni rádi fotíme své děti, protože si chceme uchovat vzpomínky na jejich dětství, bezstarostnost a hlavně proto, že neuvěřitelně rychle rostou a dospívají. Maminka dívenky, která se chystala jít první den školního roku do sedmé třídy, se rozhodla vyfotit svou dceru pod rozkvetlým stromem. To však netušila, jaké nebezpečí na ně číhá.

Když si Brooks Mills stoupla pod strom, který skýtal dokonalou kulisu pro její fotky, nic netušící maminka udělala první dva snímky a hrůzou téměř omdlela. Musela však zachovat naprostý klid a rozvahu. Všimla si totiž, že po stromě, vedle něhož stála její dcera, se plazí obrovský had.

Zdroj: 973thedawg.com Aniž by na sobě dala cokoliv znát, s předstíranou lehkostí svou dceru zavolala, že už to stačí, aby šla za ní. Dívenka ale chtěla, aby maminka udělala ještě pár fotek jako vzpomínku na její první školní den.

Nakonec to matka už nedokázala vydržet a rázně dceru vyzvala, aby šla okamžitě pryč od stromu. Dívenka chviličku váhala, ale když si všimla vyděšeného výrazu tváře své matky okamžitě poslechla. Když pominulo nebezpečí a rodina se uklidnila, otec umístil fotografii na Facebook se slovy: “Tady je naše školačka a vypadá to, že si na focení vzala kamaráda.”

Autor:
Publikováno: 3. 9. 2019 13:25 Nahlásit obsah