Kvůli svému vzhledu byl nešťastný. Zoufalému chlapečkovi vrátil radost do života nový kamarád

Kvůli svému vzhledu byl nešťastný. Zoufalému chlapečkovi vrátil radost do života nový kamarád Zdroj: instagram.com

Malý 7letý chlapeček se velmi styděl za svůj vzhled. Jeho milující rodiče těžce nesli synovo zoufalství, a proto hledali řešení. To se jim nakonec podařilo - darovali synovi zvláštní kotě, které chlapci i rodičům zcela změnilo život. Čím bylo kotě tak výjimečné?

Madden žije v americkém státě Oklahoma. Narodil se s rozštěpem rtu, a navíc má každé jeho oko jinou barvu. Neustálé posměšky a šikana ze strany spolužáků Madden těžce nesl. Rodiče viděli, jak se jejich milovaný syn trápí a snažili se spolu s učitelkou najít řešení. I když se všichni domnívali, že stačí, když si lektorka s dětmi promluví a tím se problém vyřeší, opak byl pravdou. Madden zoufale toužil mít kamaráda, někoho, komu se může svěřit, kdo si s ním bude hrát. Děti to ale nebyly. Nikdo ho za kamaráda nechtěl.

Jednoho dne se už Christina Humphreyová, matka Maddena, která dlouhá léta obhajovala děti s vrozeným postižením, nedokázala nečinně dívat na smutné oči svého syna a natočila o jeho trápení video, které umístila na internet.

Video viděl zaměstnanec útulku a maminku ihned kontaktoval s tím, že má pro jejího syna toho nejlepšího kamaráda. Christina na nic nečekala a ihned navštívila útulek. K jejímu velkému překvapení jí zaměstnanec ukázal malé kotě, které mělo také rozštěp a každé oko jiné barvy. Neváhala a kocourka jménem Moon adoptovala. 

Radost v očích syna, když kotě uviděl, byla nepopsatelná. Okamžitě se z nich stali nejlepší kamarádi a malý Madden se opět směje, raduje a dovádí jako každý jiný správný bezstarostný kluk. Konečně má kamaráda, kterého tak moc postrádal.

Autor:
Publikováno: 7. 10. 2019 12:42 Nahlásit obsah