Dojemný příběh tohoto pejska vás chytí za srdce. Jeho smutný pohled mluví za vše

Dojemný příběh tohoto pejska vás chytí za srdce. Jeho smutný pohled mluví za vše Zdroj: news.com.au

Pokud jste také milovníci psů, jistě vám nemusíme popisovat, jak tento chlupatý kamarád změní váš život. V každé životní situaci stojí při vás, dokáže vám zlepšit náladu, občas také pěkně vytočit, když dělá neplechu a rozradostnit vám při každém vašem návratu.

Víte, že na vás čeká a vaši lásku a pohlazení oplácí stonásobně. Pejsek, o kterém je tento příběh, přesvědčí i ty, kteří pejsky zrovna moc nemusí o tom, že to jsou opravdu ti nejlepší přátelé.

Zdroj: news.com.au Pejsek jménem Doki měl svého páníčka moc rád. Všude ho doprovázel a byl mu věrným přítelem. Jednoho dne, když byl teprve 23letý Leonard Valdes s Dokim na procházce, srazilo je auto. Leonard na místě zemřel a jeho pes se od něj ani na okamžik neodloučil. Řidič z místa nehody odjel, aniž by mladíkovi zavolal pomoc. 

I při pohřbu stál pejsek u rakve svého milovaného pána a nechápal, proč s ním už není. Rodina Leonarda si Dokiho vzala domů ale on stále chodí na místo, kde jeho pán zemřel a hledá ho. Smutný příběh oddanosti a věrnosti snad přesvědčí nedůvěřivce, že každý živý tvor dokáže milovat a touží být milován.

Autor:
Publikováno: 26. 9. 2019 10:47 Nahlásit obsah