Kategorie Příběhy

Článek
Mladík zveřejnil fotku se svou přítelkyní. Posuďte, zda to byla dobrá volba
Mladík zveřejnil fotku se svou přítelkyní. Posuďte, zda to byla dobrá volba Tato fotka havajského modela Jay Alvarreze a jeho přítelkyně, italské modelky Valentiny Fradegada, vyvolala spoustu vášnivých dohadů, zda bylo vhodné fotku umístit na sociální síť. A proč taková debata kvůli jedné fotce?
Článek
Slovenští rodiče sdíleli nesmyslný požadavek jedné mateřské školky: Každé dítě má dle seznamu pomůcek přinést 100 kusů plastových kelímků
Slovenští rodiče sdíleli nesmyslný požadavek jedné mateřské školky: Každé dítě má dle seznamu pomůcek přinést 100 kusů plastových kelímků Máte doma dítě školou nebo školkou povinné? Potom jste začátkem školního roku jistě obdrželi seznam pomůcek, které si má vaše dítě přinést z domova. Na tomto seznamu často figurují pastelky, lepidlo či papírové kapesníčky. Do jedné slovenské školky si však každé dítě má přibrat i 100 kusů plastových kelímků. Co na tento zvláštní požadavek říkáte?
Článek
Titanic nepotopil náraz do ledovce: Důvod byl po mnoha letech odhalen
Titanic nepotopil náraz do ledovce: Důvod byl po mnoha letech odhalen Snad není nikdo, kdo by neznal tragický osud největší chlouby stavitelů lodí - nepotopitelný Titanic. I po letech při vyslovení jména lodi si každý vybaví neskutečné množství mrtvých pasažérů. Opravdu za potopením lodi mohl náraz do obrovského ledovce? Bylo odhaleno, že pravda je úplně jiná.
Článek
Matka fotila svou dceru u stromu. Netušila však, jaké nebezpečí jim hrozí
Matka fotila svou dceru u stromu. Netušila však, jaké nebezpečí jim hrozí Všichni rádi fotíme své děti, protože si chceme uchovat vzpomínky na jejich dětství, bezstarostnost a hlavně proto, že neuvěřitelně rychle rostou a dospívají. Maminka dívenky, která se chystala jít první den školního roku do sedmé třídy, se rozhodla vyfotit svou dceru pod rozkvetlým stromem. To však netušila, jaké nebezpečí na ně číhá.
Článek
Policista se u tragické dopravní nehody zachoval jako pravý otec: Jeho přístup dojímá svět
Policista se u tragické dopravní nehody zachoval jako pravý otec: Jeho přístup dojímá svět Policisté, hasiči i záchranáři vám potvrdí, že nejhorší částí jejich práce je zasahovat u tragických dopravních nehod, během kterých umírají lidé. Zvlášť jde-li o děti, nebo dokonce celé rodiny. Uznání si zaslouží americký policista Nick Struck, který po těžké autonehodě rozptyloval malou holčičku, která jako jediná z rodiny vyvázla bez újmy.
Článek
Zdravotní sestra ukazuje rodině novorozeně. To, co se dělo za ní, neměl nikdo vidět
Zdravotní sestra ukazuje rodině novorozeně. To, co se dělo za ní, neměl nikdo vidět Všichni novopečení rodiče se rádi chlubí fotkou svého narozeného dítěte. Jinak tomu nebylo ani v tomto případě. Sestřička z porodnice ukazuje rodině jejich novorozeně a ti si jej vyfotí. Později si ale všimnou toho, co si na první fotce svého dítěte asi nepřáli vidět.
Článek
Chlapeček si stěžoval na bolest v puse. V jeho 7 letech mu vyoperovali víc než 500 zubů
Chlapeček si stěžoval na bolest v puse. V jeho 7 letech mu vyoperovali víc než 500 zubů Když byly malému indickému chlapci tři roky, stěžoval si na bolest v puse. Matka jej vzala k lékaři, ale chlapeček si nenechal do úst sáhnout, a tak jeli s nepořízenou domů. Po více jak čtyřech letech, kdy trpěl neustálou bolestí a otoky, se konečně rodiče rozhodli vzít znovu svého syna na vyšetření, protože se obávali rakoviny.
Článek
Nastávající maminka si chtěla udělat fotku s tygrem. Reakce šelmy vás překvapí
Nastávající maminka si chtěla udělat fotku s tygrem. Reakce šelmy vás překvapí Mladá těhotná žena si při své návštěvě zoologické zahrady chtěla udělat fotku s krásným tygrem. Stoupla si ke sklu, které dělilo z bezpečnostních důvodů ji a tygra, vzala mobil a začala fotit. Reakce mohutné šelmy vás ale překvapí.
Článek
Mladý pár adoptoval 8měsíční dvojčátka. Jen den poté je však vrátili
Mladý pár adoptoval 8měsíční dvojčátka. Jen den poté je však vrátili Problémy s početím má v České republice až pětina párů. Jinak tomu bohužel není ani v jiných státech po celém světě. Naštěstí pro ty, kteří neměli to štěstí stát se biologickými rodiči, existuje možnost adopce. Pro tuto variantu se rozhodl i mladý pár z Anglie.
(38) Načíst více