Kategorie Příběhy

Článek
Tato dáma je označována za nejkrásnější babičku na světě. Co myslíte vy?
Tato dáma je označována za nejkrásnější babičku na světě. Co myslíte vy? Yazemeenah Rossi oslavila již své 63. narozeniny a opravdu vypadá velmi dobře. Pravidelně se objevuje na obálkách časopisů po celém světě. Svou kariéru modelky začala až ve svých 30 letech, kdy už mnohé modelky s kariérou končí.
Článek
Týraný chlapec v zoufalství vyskočil z okna. Pád z devátého patra nepřežil
Týraný chlapec v zoufalství vyskočil z okna. Pád z devátého patra nepřežil Týrání dětí bohužel není v dnešní době nic neobvyklého a vinou nevšímavosti a lhostejnosti okolí nezřídka končí tragédií - tak tomu byl i v tomto příběhu. Rodiče svého malého chlapce několik let týrali. Násilí bylo pácháno na dítěti každý den. Nikdo ze sousedů však nic na záchranu chlapce neudělal, i když o tom všichni věděli…
Článek
Pár, který nemohl mít děti, ukázal snímek z ultrazvuku. Objevilo se na něm něco neuvěřitelného
Pár, který nemohl mít děti, ukázal snímek z ultrazvuku. Objevilo se na něm něco neuvěřitelného Britainy Clarkové a jejímu příteli Jamesnu Grouveli lékaři dlouhá léta říkali, že bohužel kvůli endometrióze, kterou Britainy trpěla, nikdy nebudou moci mít společné děti. Jenže jak už to v životě bývá, občas se stanou nevysvětlitelné, avšak nádherné věci.
Článek
Dvě nevěsty a jeden ženich: Neobvyklá svatba vás dojme k slzám
Dvě nevěsty a jeden ženich: Neobvyklá svatba vás dojme k slzám Toto je příběh svatby dvou nevěst a jednoho ženicha. Zdá se vám to nesmyslné? Přesně to se ovšem stalo…
Článek
Nevěsta se ženichem si vybrali za družičky své čtyři babičky: Překvapili tím všechny svatebčany
Nevěsta se ženichem si vybrali za družičky své čtyři babičky: Překvapili tím všechny svatebčany Svatba bývá jednou z nejdůležitějších událostí v našem životě. Proto si dáváte záležet na tom, aby byl náš svatební den naprosto dokonalý. Krásné vzpomínky na svou svatbu mají Lyndsey a Tanner Rabyovi z amerického Tennessee, které k oltáři na místo dětských družiček doprovázely jejich čtyři babičky. Není to nádherné gesto?
Článek
Manžel nedokázal unést proměnu své ženy. Pomstil se jí tím nejkrutější možným způsobem
Manžel nedokázal unést proměnu své ženy. Pomstil se jí tím nejkrutější možným způsobem Mladá maminka dvou dětí Katie Williams se ve svých 35 letech rozhodla radikálně změnit svou postavu. Vážila totiž 135 kilogramů a chtěla být zase pro svého muže krásná a přitažlivá. Měla také velké zdravotní potíže, a proto začala hubnout. To však netušila, jak se k tomu její manžel postaví!
Článek
Zpověď Lucie Bílé: Prozradila tajemství o Karlu Gottovi, které nikdo nevěděl
Zpověď Lucie Bílé: Prozradila tajemství o Karlu Gottovi, které nikdo nevěděl O panu Karlu Gottovi toho bylo napsáno mnoho, ale jedno jeho tajemství dosud zveřejněno nebylo. Dlouho si ho nechávala zpěvačka Lucie Bílá pro sebe, nyní se však rozhodla vše prozradit.
Článek
Tak moc jej změnily drogy: Americká máma ukázala na Facebooku fotky svého drogově závislého syna
Tak moc jej změnily drogy: Americká máma ukázala na Facebooku fotky svého drogově závislého syna Závislost na drogách vás může psychicky i fyzicky změnit v někoho úplně jiného. I na to chtěla veřejnost upozornit Američanka Jennifer Salfen-Tracy, která na Facebooku sdílela fotky svého syna, jeho zničily drogy. Na první fotce přitom vidíte krásného a zdravého muže, na druhé pak drogově závislou trosku.
Článek
Ztracený pes BonBon čekal na své majitele na stejném místě čtyři roky. Poté se konečně shledali
Ztracený pes BonBon čekal na své majitele na stejném místě čtyři roky. Poté se konečně shledali Pes je nejlepším přítelem člověka. Dokazuje to i srdceryvný příběh psa jménem BonBon, který se stal díky své lásce a oddanosti ke svému páníčkovi doslova miláčkem internetu. Tento pes se svým původním majitelům ztratil před čtyřmi lety poblíž benzinové stanice v Thajsku. Čekal zde na ně oddaně do té doby, než se opět neshledali.
(68) Načíst více