Kategorie Příběhy

Článek
Otec se v noci podíval na záznam z kamery, která byla v pokoji jeho novorozeného syna. To, co viděl, ho šokovalo
Otec se v noci podíval na záznam z kamery, která byla v pokoji jeho novorozeného syna. To, co viděl, ho šokovalo Starostlivý tatínek se hned po narození syna rozhodl nainstalovat do dětského pokoje kameru. Bál se o něj a často v noci sledoval, jak jeho syn klidně spí. Jednou ale na záznamu uviděl svou ženu, jak leží v pokoji syna na podlaze v neobvyklé poloze.
Článek
Zhrzený muž se po rozvodu pomstil své exmanželce: Všechny společné věci rozřezal vejpůl
Zhrzený muž se po rozvodu pomstil své exmanželce: Všechny společné věci rozřezal vejpůl Byl vám váš protějšek nevěrný? A jak jste se potom, co se jeho nevěra provalila, chovali? Určitě jste cítili zklamání, bolest, zlost i vztek a potřebovali jste své pocity někde vyventilovat. Zcela jistě jste však nereagovali jako jeden podvedený muž z Německa, který podal žádost o rozvod a zároveň rozřezal všechen společný majetek na dvě poloviny.
Článek
Pamatujete si tato trojčata? Jejich vlastní matka se jich po porodu vzdala a takhle vypadají nyní
Pamatujete si tato trojčata? Jejich vlastní matka se jich po porodu vzdala a takhle vypadají nyní Tři děvčátka Mackenzie, Macy a Madeline se narodily mladé mamince. Jenže ta neunesla, že dvě sestřičky jsou srostlá siamská dvojčátka a třetí dívenka, která se narodila samostatně, je nemocná a hned po porodu se jich vzdala. Dnes je dívkám 16 let a neuvěříte, jak vypadají.
Článek
Ve svých 25 letech vážila 320 kilogramů. Nyní je z ní ale krásná žena
Ve svých 25 letech vážila 320 kilogramů. Nyní je z ní ale krásná žena Christina Philips, jako jedna z mnoha, bojovala se svou nadváhou již od dětství a špatné nálady zajídala velkým množstvím jídla. Depresemi trpěla především kvůli hádkám svých rodičů, kteří se dokonce i fyzicky a slovně napadli. Jídlo bylo tedy pro malou Christinu vysvobozením.
Článek
Žena byla přesvědčena, že za dveřmi bytu leží zraněný pes. Chtěla mu pomoct, ale záhy zjistila, že jí jde o život
Žena byla přesvědčena, že za dveřmi bytu leží zraněný pes. Chtěla mu pomoct, ale záhy zjistila, že jí jde o život Když Sharon jednoho dne uviděla u vchodových dveří svého domu ležící zvíře, myslela, že se jedná o psa, který potřebuje její pomoc. Když si však zvíře důkladně prohlédla, zůstala v naprostém šoku – nejednalo se totiž o psa a žena se rázem pochopila, že jí jde o život.
Článek
Žena, která je již 14 let v kómatu, byla znásilněna. Hrůzný čin odhalil až porod dítěte
Žena, která je již 14 let v kómatu, byla znásilněna. Hrůzný čin odhalil až porod dítěte Ženu, která byla 14 let v umělém spánku někdo znásilnil a ona porodila dítě. Nikdo nic netušil, dokud nezačaly porodní bolesti.
Článek
Vlastní rodiče týrali svou novorozenou holčičku. Čekal je však tvrdý trest
Vlastní rodiče týrali svou novorozenou holčičku. Čekal je však tvrdý trest Tato hrůzná tragédie se stala u našich sousedů v Polsku. Otec svou novorozenou dceru škrtil, fyzicky týral a matka, která všemu přihlížela, nebyla o nic lepší. I ona sama se na týrání dítěte podílela.
Článek
Siamská dvojčata Abigail a Brittany Henselovy mají už 29 let: Jak se jim daří?
Siamská dvojčata Abigail a Brittany Henselovy mají už 29 let: Jak se jim daří? Když se Abigail a Brittany Henselovy před 29 lety narodily v americké Minnesotě, lékaři jim nedávali šanci na dlouhý a kvalitní život. Tato siamská dvojčata, která mají dvě hlavy a sdílejí jedno tělo, však vytřela všem zrak. Jak si žijí v současnosti?
Článek
Tato dáma je označována za nejkrásnější babičku na světě. Co myslíte vy?
Tato dáma je označována za nejkrásnější babičku na světě. Co myslíte vy? Yazemeenah Rossi oslavila již své 63. narozeniny a opravdu vypadá velmi dobře. Pravidelně se objevuje na obálkách časopisů po celém světě. Svou kariéru modelky začala až ve svých 30 letech, kdy už mnohé modelky s kariérou končí.
(68) Načíst více