Kategorie Porod

Článek
Pamatujete si tato trojčata? Jejich vlastní matka se jich po porodu vzdala a takhle vypadají nyní
Pamatujete si tato trojčata? Jejich vlastní matka se jich po porodu vzdala a takhle vypadají nyní Tři děvčátka Mackenzie, Macy a Madeline se narodily mladé mamince. Jenže ta neunesla, že dvě sestřičky jsou srostlá siamská dvojčátka a třetí dívenka, která se narodila samostatně, je nemocná a hned po porodu se jich vzdala. Dnes je dívkám 16 let a neuvěříte, jak vypadají.
Článek
Žena, která je již 14 let v kómatu, byla znásilněna. Hrůzný čin odhalil až porod dítěte
Žena, která je již 14 let v kómatu, byla znásilněna. Hrůzný čin odhalil až porod dítěte Ženu, která byla 14 let v umělém spánku někdo znásilnil a ona porodila dítě. Nikdo nic netušil, dokud nezačaly porodní bolesti.
Článek
Manželka připojila svému muži na břicho simulátor porodu: Tvrdil jí totiž, že rodit děti je snadné
Manželka připojila svému muži na břicho simulátor porodu: Tvrdil jí totiž, že rodit děti je snadné Muži si pouze stěží představí bolest, kterou při porodu prožívá každá žena. Ač jsou někteří pro své rodící partnerky obrovskou podporou, jiní porod jako takový zlehčují. Jedním z nich je Michael Richardson, který své ženě řekl, že na rození dětí vůbec nic není. Jeho manželka Jodie mu proto dala za vyučenou a připojila mu na břicho simulátor porodu.