Kategorie Pomoc

Článek
Žena byla přesvědčena, že za dveřmi bytu leží zraněný pes. Chtěla mu pomoct, ale záhy zjistila, že jí jde o život
Žena byla přesvědčena, že za dveřmi bytu leží zraněný pes. Chtěla mu pomoct, ale záhy zjistila, že jí jde o život Když Sharon jednoho dne uviděla u vchodových dveří svého domu ležící zvíře, myslela, že se jedná o psa, který potřebuje její pomoc. Když si však zvíře důkladně prohlédla, zůstala v naprostém šoku – nejednalo se totiž o psa a žena se rázem pochopila, že jí jde o život.
Článek
Nenápadný přízrak rakoviny prsu: Když jej rozpoznáte, můžete si zachránit život
Nenápadný přízrak rakoviny prsu: Když jej rozpoznáte, můžete si zachránit život Rakovina prsu - po rakovině děložního čípku nejčastější onemocnění žen. Podle mnohých odborníků vás tělo však může zavčas informovat, že s ním není něco v pořádku. Tato informace, kterou tělo vysílá, vám může včasným zásahem a léčbou zachránit život.
Článek
Lékaři doporučují: Těchto 5 cviků vám pomůže od bolesti zad
Lékaři doporučují: Těchto 5 cviků vám pomůže od bolesti zad Bolestí zad trpí jednou za život čtyři lidé z pěti. Čím dál častěji se bolesti zad vyskytují u dětí. Takto vysoký nárůst a výskyt tohoto onemocnění je podmíněn zejména nevhodným životním stylem.
Článek
Angelina Jolie bojuje o život: Tato zpráva šokovala všechny její fanoušky
Angelina Jolie bojuje o život: Tato zpráva šokovala všechny její fanoušky Snad není nikdo, kdo by neznal oslňující krásku a představitelku akčních hrdinek Angelinu Jolie. Tato oblíbená herečka (44) v současné době bojuje doslova o svůj život.
Článek
Dívka s nadprůměrným poprsím: Tato obří prsa nejsou dílem plastické operace
Dívka s nadprůměrným poprsím: Tato obří prsa nejsou dílem plastické operace Tak už to na světě chodí, některá žena se s velkým poprsím již narodí a je z toho většinou dost nešťastná, jiná žena, která je méně obdařená, je odhodlaná udělat vše, aby měla prsa co největší. Tato žena měla ve svých pouhých 13 letech tak velké poprsí, že i odborníci nevěřili vlastním očím.
Článek
Jednoduchý trik na spálenou pokožku: Do 30 minut bude po bolesti
Jednoduchý trik na spálenou pokožku: Do 30 minut bude po bolesti S příchodem teplého počasí na řadu přichází i opalování. Pro mnoho z nás je hebká a do bronzova opálená pokožka symbolem krásy. Ovšem i v tomto případě má vše svá pravidla a bez opalovacího krému bychom se do opalování neměli v žádném případě pouštět.