Kategorie Pes

Článek
Žena byla přesvědčena, že za dveřmi bytu leží zraněný pes. Chtěla mu pomoct, ale záhy zjistila, že jí jde o život
Žena byla přesvědčena, že za dveřmi bytu leží zraněný pes. Chtěla mu pomoct, ale záhy zjistila, že jí jde o život Když Sharon jednoho dne uviděla u vchodových dveří svého domu ležící zvíře, myslela, že se jedná o psa, který potřebuje její pomoc. Když si však zvíře důkladně prohlédla, zůstala v naprostém šoku – nejednalo se totiž o psa a žena se rázem pochopila, že jí jde o život.
Článek
Ztracený pes BonBon čekal na své majitele na stejném místě čtyři roky. Poté se konečně shledali
Ztracený pes BonBon čekal na své majitele na stejném místě čtyři roky. Poté se konečně shledali Pes je nejlepším přítelem člověka. Dokazuje to i srdceryvný příběh psa jménem BonBon, který se stal díky své lásce a oddanosti ke svému páníčkovi doslova miláčkem internetu. Tento pes se svým původním majitelům ztratil před čtyřmi lety poblíž benzinové stanice v Thajsku. Čekal zde na ně oddaně do té doby, než se opět neshledali.
Článek
9měsíční pitbull zachránil děti před nebezpečným hadem. Sám na následky kousnutí zemřel
9měsíční pitbull zachránil děti před nebezpečným hadem. Sám na následky kousnutí zemřel O tom, že je pes tím nejlepším přítelem člověka není pochyb, a pokud ještě navíc vyrůstá i s dětmi, jde o parťáka doslova na život a na smrt. Své o tom ví i rodina z Floridy, která bohužel o svého psího miláčka přišla. Svůj příběh sdíleli na sociální síti, aby varovali ostatní majitele čtyřnohých kamarádů.
Článek
Dojemný příběh tohoto pejska vás chytí za srdce. Jeho smutný pohled mluví za vše
Dojemný příběh tohoto pejska vás chytí za srdce. Jeho smutný pohled mluví za vše Pokud jste také milovníci psů, jistě vám nemusíme popisovat, jak tento chlupatý kamarád změní váš život. V každé životní situaci stojí při vás, dokáže vám zlepšit náladu, občas také pěkně vytočit, když dělá neplechu a rozradostnit vám při každém vašem návratu.