Kategorie Otec

Článek
Zdravotní sestra ukazuje rodině novorozeně. To, co se dělo za ní, neměl nikdo vidět
Zdravotní sestra ukazuje rodině novorozeně. To, co se dělo za ní, neměl nikdo vidět Všichni novopečení rodiče se rádi chlubí fotkou svého narozeného dítěte. Jinak tomu nebylo ani v tomto případě. Sestřička z porodnice ukazuje rodině jejich novorozeně a ti si jej vyfotí. Později si ale všimnou toho, co si na první fotce svého dítěte asi nepřáli vidět.
Článek
Mladý pár adoptoval 8měsíční dvojčátka. Jen den poté je však vrátili
Mladý pár adoptoval 8měsíční dvojčátka. Jen den poté je však vrátili Problémy s početím má v České republice až pětina párů. Jinak tomu bohužel není ani v jiných státech po celém světě. Naštěstí pro ty, kteří neměli to štěstí stát se biologickými rodiči, existuje možnost adopce. Pro tuto variantu se rozhodl i mladý pár z Anglie.
Článek
Super táta vymyslel originální řešení, jak vyzrát na tvrdohlavou puberťačku. Smíchy se rozpláčete!
Super táta vymyslel originální řešení, jak vyzrát na tvrdohlavou puberťačku. Smíchy se rozpláčete! Ti z vás, kteří mají doma dospívající dívku, jistě ocení toto neobvyklé řešení, jak donutit svou tvrdohlavou dceru, aby se oblékala podle vašich představ vhodně a slušně. Tento otec to pojal velmi svérázně. Podívejte se na fotografii a uvidíte, jaké zvolil řešení.