Kategorie Osobnost

Článek
Patříte k vzácným lidem? Objevte své povahové vlastnosti
Patříte k vzácným lidem? Objevte své povahové vlastnosti Podle světově uznávaného vědce Carla Junga, který se věnuje zkoumání osobnosti člověka a jeho vnímání okolí, jsou ti nejvzácnější lidé introvertní, intuitivní, citlivý a soudní zároveň.
Článek
Která z těchto osob vás na první pohled nejvíce zaujala? Váš výběr o vás mnohé vypoví
Která z těchto osob vás na první pohled nejvíce zaujala? Váš výběr o vás mnohé vypoví Pokud jste přesvědčeni, že o sobě víte vše, možná vás překvapíme. Prohlédněte si těchto devět tváří a vyberte tu, která vás něčím zaujala a přečtěte si, co to o vás vypovídá. 
Článek
Těchto 5 znamení zvěrokruhu mají nejhorší vlastnosti. Nejste mezi nimi i vy?
Těchto 5 znamení zvěrokruhu mají nejhorší vlastnosti. Nejste mezi nimi i vy? Znamení zvěrokruhu, ve kterém se každý z nás narodil, ovlivňuje náš život všemi směry. Určuje naši osobnost a s ní spjaté negativní a pozitivní vlastnosti. Avšak podle astrologů existuje pět znamení zvěrokruhu, u kterých převládají spíše ty špatné. Jaká znamení to tedy jsou?
Článek
První písmeno vašeho jména a příjmení o vás mnohé prozradí. Neuvěříte, co všechno
První písmeno vašeho jména a příjmení o vás mnohé prozradí. Neuvěříte, co všechno Jméno a příjmení, to je to první, co dostane každé dítě hned po narození a provází jej celý život. Žena, i když se provdá, má sice jiné příjmení, ale své rodné neustále uvádí v různých dokumentech. Iniciály, tedy první písmeno jména a první písmeno příjmení, o člověku hodně prozradí.
Článek
Tento test osobnosti řekne hodně o vašich vlastnostech: Vidíte na obrázku tvář ženy, nebo dva koně?
Tento test osobnosti řekne hodně o vašich vlastnostech: Vidíte na obrázku tvář ženy, nebo dva koně? Na první pohled jde o zcela nevinný obrázek. Budete ale překvapena tím, co tento jednoduchý test osobnosti řekne o vašich kladných i záporných vlastnostech. Dozvíte se o sobě věci, které byste možná ani nechtěla vědět. Zadívejte se tedy pozorně na obrázek. To, co na něm uvidíte jako první, vystihuje vaši podstatu.
Článek
Bez rozmýšlení vyberte jednoho motýla: Ten vám odhalí vaši nejvýraznější povahovou vlastnost
Bez rozmýšlení vyberte jednoho motýla: Ten vám odhalí vaši nejvýraznější povahovou vlastnost V každé z nás se ukrývá více povahových vlastností, které se v různých situacích projevují. Tento jednoduchý test vám ale odhalí tu, která je výraznější než ty ostatní. Možná budete překvapené!