Kategorie Nebezpečí

Článek
Žena byla přesvědčena, že za dveřmi bytu leží zraněný pes. Chtěla mu pomoct, ale záhy zjistila, že jí jde o život
Žena byla přesvědčena, že za dveřmi bytu leží zraněný pes. Chtěla mu pomoct, ale záhy zjistila, že jí jde o život Když Sharon jednoho dne uviděla u vchodových dveří svého domu ležící zvíře, myslela, že se jedná o psa, který potřebuje její pomoc. Když si však zvíře důkladně prohlédla, zůstala v naprostém šoku – nejednalo se totiž o psa a žena se rázem pochopila, že jí jde o život.
Článek
Varování před nebezpečným typem vln: Pokud vypadají takhle, nikdy do moře nechoďte
Varování před nebezpečným typem vln: Pokud vypadají takhle, nikdy do moře nechoďte Spousta z nás si nedovede představit lepší dovolenou než někde na krásné pláži u moře. Věděli jste ale, že existují různé druhy vln tříštící se o pobřeží? Některé, zvláště ty čtvercové, jsou velmi nebezpečné a my vám prozradíme proč.
Článek
Mladý muž ukázal, jak se vysvobodit, když máte ruce spoutané svazovačem kabelů
Mladý muž ukázal, jak se vysvobodit, když máte ruce spoutané svazovačem kabelů Nikdy nevíte, kdy se dostanete do úzkých, proto byste měli znát následující trik. Jde totiž o jediný způsob, díky kterému osvobodíte své spoutané ruce z plastového svazovače kabelů. Návod na vysvobození rukou sdílel na YouTube mladý muž, který ostatním ukázal geniální způsob, který vám může zachránit život.
Článek
Policie při silniční kontrole odhalila něco šokujícího. I tohle někteří rodiče dokážou
Policie při silniční kontrole odhalila něco šokujícího. I tohle někteří rodiče dokážou Policie z East Liverpoolu při silniční kontrole zastavila auto, které jelo v protisměru, a i zkušení policisté zůstali v šoku, když nahlédli do vozidla. Vše nafotili a zveřejnili, aby tento případ posloužil jako výstraha ostatním.