Kategorie Muži

Článek
Pánové, těmto ženám se vyhýbejte: Ženy narozené v těchto znamení jsou ty nejhorší manželky
Pánové, těmto ženám se vyhýbejte: Ženy narozené v těchto znamení jsou ty nejhorší manželky Již po celá staletí lidé pozorují hvězdy a astrologie patří k nejstarším vědám. Podle astrologů je možné, že ženy narozené v těchto znamení zvěrokruhu nepatří zrovna k těm nejlepším manželkám. Které to tedy jsou?
Článek
Co o mužích prozradí jejich auto? Majitelé hatchbacků se nepotřebují poměřovat, řidiči luxusních sporťáků dostanou to, co chtějí
Co o mužích prozradí jejich auto? Majitelé hatchbacků se nepotřebují poměřovat, řidiči luxusních sporťáků dostanou to, co chtějí O mužích je všeobecně známo, že jsou velkými milovníky aut. Automobilem, který v dospělosti řídí, si často plní své chlapecké tužby, ale mnohdy kompenzují i své nedostatky. Auto, se kterým jezdí, také poukazuje na jejich povahové vlastnosti. Chcete vědět, s kým máte tu čest?
Článek
Dámy, víte, co muži nemají rádi v posteli? Tohle už nikdy nedělejte
Dámy, víte, co muži nemají rádi v posteli? Tohle už nikdy nedělejte Při jednom průzkumu bylo dotázáno několik mužů, co jim nejvíce vadí při a po milování. A my vám dnes odhalíme některé odpovědi. Pokud jste si myslely, že vašeho partnera dokonale znáte a víte, co se mu při milování líbí, možná budete překvapeny.
Článek
Toužíte po vztahu plném nekonečné lásky a romantiky? Poohlédněte se po mužích narozených ve znamení Raka nebo Ryb
Toužíte po vztahu plném nekonečné lásky a romantiky? Poohlédněte se po mužích narozených ve znamení Raka nebo Ryb Že je láskyplný a romantický vztah dvou lidí, ve kterém nenajdete jedinou známku hádky, pouhou utopií? Pokud toužíte po něčem podobném, určitě toho můžete dosáhnout. Poohlédněte se po mužích narozených ve znamení Raka nebo Ryb, kteří vám snesou doslova modré z nebe. A to ve všech směrech.
Článek
Máte mysl a postřeh opravdového génia? Tak označte toho největšího hlupáka
Máte mysl a postřeh opravdového génia? Tak označte toho největšího hlupáka Jste přesvědčeni, že si dokážete poradit v každé situaci, umíte logicky uvažovat a používat zdravý rozum? Tak přesně pro vás je určen tento test.
Článek
Zamilovala jste se do muže, který se narodil v jednom z těchto znamení? Pak máte vyhráno
Zamilovala jste se do muže, který se narodil v jednom z těchto znamení? Pak máte vyhráno Znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili, neovlivňuje pouze naši povahu, ale také partnerské vztahy. Jestliže jste se tedy zamilovala do muže narozeného v jednom z těchto čtyř znamení, můžete jásat. Čeká vás vztah plný vášně, ve kterém se zároveň budete cítit v bezpečí.