Kategorie Matka

Článek
Svému nemocnému 8měsíčnímu synovi dala vodku. Ten kvůli jejímu chování zemřel
Svému nemocnému 8měsíčnímu synovi dala vodku. Ten kvůli jejímu chování zemřel Nadezhda Yarych z města Shebekino ze západního Ruska je v současné době vyšetřována ze zanedbání péče o jejího teprve 8měsíčního syna. Ten na následky jejího chování 5. ledna tohoto roku bohužel zemřel.
Článek
Zdravotní sestra ukazuje rodině novorozeně. To, co se dělo za ní, neměl nikdo vidět
Zdravotní sestra ukazuje rodině novorozeně. To, co se dělo za ní, neměl nikdo vidět Všichni novopečení rodiče se rádi chlubí fotkou svého narozeného dítěte. Jinak tomu nebylo ani v tomto případě. Sestřička z porodnice ukazuje rodině jejich novorozeně a ti si jej vyfotí. Později si ale všimnou toho, co si na první fotce svého dítěte asi nepřáli vidět.
Článek
Mladý pár adoptoval 8měsíční dvojčátka. Jen den poté je však vrátili
Mladý pár adoptoval 8měsíční dvojčátka. Jen den poté je však vrátili Problémy s početím má v České republice až pětina párů. Jinak tomu bohužel není ani v jiných státech po celém světě. Naštěstí pro ty, kteří neměli to štěstí stát se biologickými rodiči, existuje možnost adopce. Pro tuto variantu se rozhodl i mladý pár z Anglie.
Článek
I takto se může chovat matka. Neuvěříte, co udělala své malé holčičce
I takto se může chovat matka. Neuvěříte, co udělala své malé holčičce Studie Michiganské Univerzity, která zkoumala více než 200 rodin, odhalila, že děti rodičů, kteří tráví příliš mnoho času na mobilu, mají v drtivé většině problémy s chováním. Z celého počtu rodičů, kteří se studie zúčastnili, přiznalo neuvěřitelných 40 % matek a 32 % otců závislost na mobilu.