Kategorie Manželství

Článek
Zhrzený muž se po rozvodu pomstil své exmanželce: Všechny společné věci rozřezal vejpůl
Zhrzený muž se po rozvodu pomstil své exmanželce: Všechny společné věci rozřezal vejpůl Byl vám váš protějšek nevěrný? A jak jste se potom, co se jeho nevěra provalila, chovali? Určitě jste cítili zklamání, bolest, zlost i vztek a potřebovali jste své pocity někde vyventilovat. Zcela jistě jste však nereagovali jako jeden podvedený muž z Německa, který podal žádost o rozvod a zároveň rozřezal všechen společný majetek na dvě poloviny.
Článek
Pravidla šťastného manželství: Takto vám láska vydrží celý život
Pravidla šťastného manželství: Takto vám láska vydrží celý život Statistiky říkají, že se v Česku rozpadne každé druhé manželství. Přesto tu máme 50 procent párů, které spolu žijí šťastným, nebo alespoň spokojeným životem. Jestliže se k nim chcete také zařadit, stačí, když ve svém dlouholetém vztahu začnete dodržoval několik jednoduchých pravidel.
Článek
Manželství tohoto páru trvalo pouhý jeden den. Kvůli kruté nemoci přišla o lásku svého života
Manželství tohoto páru trvalo pouhý jeden den. Kvůli kruté nemoci přišla o lásku svého života Statistiky udávají, že se každé druhé manželství dříve či později rozpadne. To ovšem nebyl případ mladého páru z našeho článku. Ačkoliv se vroucně milovali a chtěli spolu strávit zbytek života, nebylo jim přáno. Ovšem ne kvůli tomu, že by si svou lásku přestali opětovat.
Článek
Manžel podle horoskopu: Rak vám snese modré z nebe, se Štírem zažijete nekonečnou vášeň
Manžel podle horoskopu: Rak vám snese modré z nebe, se Štírem zažijete nekonečnou vášeň Možná, že jste si od kamarádek někdy vyslechla stížnost, že jejich partner se po svatbě změnil k horšímu. Vy zatím se svým partnerem chodíte a máte pocit, že si ve všem rozumíte. Jaké to ale bude, až se stanete manželi? Odpíchněte se od partnerova znamení zvěrokruhu. Hvězdy vám samy řeknou, co vás s ním čeká ve svazku manželském.
Článek
Proč muži podvádějí, i když svou partnerku opravdu milují?
Proč muži podvádějí, i když svou partnerku opravdu milují? O nevěře se říká, že je všudypřítomná. S fyzickou a citovou nevěrou se potýká skoro každý partnerský vztah. K nevěře však nemusí dojít jenom tehdy, když to mezi partnery skřípe. Nevěrní jsou si i lidé, kteří se paradoxně milují. Zajímá vás, jak jsou na tom muži? Prozradíme vám důvody, proč někteří z nich podvádějí, i když mají svou ženu stále rádi.