Sportovní reportérka Jane Slater odhalila partnerovu nevěru díky chytrým hodinkám: Paradoxně si je dali s přítelem loni k Vánocům

Sportovní reportérka Jane Slater odhalila partnerovu nevěru díky chytrým hodinkám: Paradoxně si je dali s přítelem loni k Vánocům Zdroj: Twitter.com | Jane Slater

Přijít na to, že vás váš partner podvádí, není vůbec příjemná věc. Americká sportovní reportérka Jane Slater by o tom mohla vyprávět. Sama zjistila nevěru svého partnera opravdu neobvyklým způsobem, což ji ještě více šokovalo. A to prostřednictvím chytrých hodinek, které před rokem dostala na Vánoce.

Chytré hodinky nejprve přinesly radost pod stromečkem

Americká sportovní reportérka Jane Slater žila ještě donedávna ve spokojeném partnerském vztahu. Jenže pak přišel šok, o kterém se rozhodla otevřeně promluvit na svém twitterovém účtu.

Před rokem se se svým partnerem rozhodla, že si na Vánoce navzájem věnují inteligentní sportovní hodinky. Poté, co je našli pod stromečkem, si je také navzájem spárovali. Mysleli si, že se díky tomu budou navzájem více motivovat a také podporovat ve svých sportovních výkonech. Namísto toho však tento vánoční dárek stál za nepříjemným odhalením nevěry.

Zdroj: Twitter.com | Jane Slater Vánoční dárek, který odhalil nevěru

Ačkoliv si tento vánoční dárek věnovali s dobrými úmysly, právě inteligentní sportovní hodinky stály za krachem jejich vztahu. Jedné noci, konkrétně ve čtyři hodiny ráno, si jejich prostřednictvím Jane všimla, že její partner nezvykle vykazuje nadměrnou fyzickou aktivitu.

„Tyto hodinky jsem milovala. S partnerem jsme si je navzájem synchronizovali, abychom se mohli navzájem motivovat. Hodinky jsem ale začala nenávidět v momentě, když můj už bývalý muž začal ve čtyři hodiny ráno vyvíjet až nadměrnou aktivitu. Přála bych si, aby to nebyla pravda. A jistě, neměl žádné cvičení,“ napsala Jane Slater na svůj Twitter.

Zdroj: Twitter.com | Jane Slater Jane v tom není sama

Samozřejmě, jak tušíte, Jane byl v této době její bývalý partner nevěrný. Tuto skutečnost zjistila zejména díky monitoru srdeční aktivity, který je součástí chytrých hodinek. Jane ovšem není jediná, která zjistila nevěru svého partnera právě tímto způsobem. Na základě jejího twitterového příspěvku se jí ozvali také další lidé, kteří odhalili svého nevěrného partnera právě pomocí inteligentních sportovních hodinek.

Autor:
Publikováno: 11. 12. 2019 13:17 Nahlásit obsah