Proč muži podvádějí, i když svou partnerku opravdu milují?

Proč muži podvádějí, i když svou partnerku opravdu milují? Zdroj: Shutterstock.com

O nevěře se říká, že je všudypřítomná. S fyzickou a citovou nevěrou se potýká skoro každý partnerský vztah. K nevěře však nemusí dojít jenom tehdy, když to mezi partnery skřípe. Nevěrní jsou si i lidé, kteří se paradoxně milují. Zajímá vás, jak jsou na tom muži? Prozradíme vám důvody, proč někteří z nich podvádějí, i když mají svou ženu stále rádi.

Podvedl vás, i když vás miluje: Proč?

Když zjistíte, že vám byl partner nevěrný, je to pro vás konec světa. Neustále se trápíte výčitkami, kterými obviňujete nejen partnera, ale i sebe samu. Nechápete, proč vám to udělal. Ptáte se sama sebe, co jste udělala špatně, a myslíte si, že už vás dávno přestal milovat.

Jenže opak může být pravdou a stále jste pro svého partnera ženou číslo jedna a největší láskou jeho života. Tato slova dokazuje i studie Rutgers University, z níž vyplývají zajímavá fakta. 60 procent mužů, kteří byli nevěrní a zúčastnili se výzkumu, totiž tvrdí, že své partnerky podváděli, i když jim v partnerském vztahu nic nechybělo a byli v něm spokojení.

Zní to zvláštně - ale když vás miluje, proč vás tedy podvedl? Toto jsou nejčastější důvody, na kterých se shoduje většina mužů, kteří v minulosti podvedli své milované partnerky.

Zdroj: Shutterstock.com

strana 1 / 6
Autor:
Publikováno: 28. 6. 2019 14:28 Nahlásit obsah